Shazam Zachary Levi

Chuck Rolü İle Tanınan Zachary Levi Shazam Rolünü Kaptı!

Chuck rolü ile tanınan Zachary Levi, Shazam! filminde Shazam karakterini oynayacak!

Yılın başında filmin yönetmeninin David F. Sandberg olduğu duyurulduktan sonra senaryosu üzerinde çalışılmaya başlanmıştı. Film duyurulduğundan beri Billy Batson karakterinin hem genç halini hem de yetişkin halini kimlerin oynayacağı merak konusuyken, oyuncu seçimleri üzerinde aylar süren başka bir çalışmadan sonra Shazam! filmi sonunda Billy’nin süperkahraman halini oynayacak oyuncuyu buldu.

Çalışmalara çoktan başlayan Levi, aralarında John CenaJake McDorman (Limitless)Zane Holtz (From Dusk Till Dawn: The Series), Billy Magnussen (Into the Woods) ve Derek Theler (Baby Daddy)’ın da bulunduğu oyuncuları yenerek rolü kaptı.

Süper kahraman filmlerine yabancı olmayan Levi, daha önceden de Thor: The Dark World filminde Fandral rolünü canlandırmıştı.

Yönetmen Sandberg, Zachary Levi’ın Shazam olduğunu onaylamak için Instagram hesabından paylaşımda bulundu.

View this post on Instagram

*insert lightning bolt on chest*

A post shared by David F. Sandberg (@ponysmasher) on

Sandberg karizma ve komediye sahip bir oyuncu aradığından bahsetmişti ve Levi da gerek oyunculuğu gerekse seslendirmeleri ile ikisine de sahip olduğunu birçok kez kanıtladı.

2018 yılının başında çekimlerine başlanılacak filmin başrol oyuncusu bulunduğuna göre kadronun devamı da yakın zamanda duyurulur. Billy‘nin genç halini oynayacak oyuncu daha açıklanmadı. Sızan bilgilere göre ise Freddy Freeman ve Marvel ailesinin diğer üyeleri de filmde yer alacak. Yani daha oyuncusunu arayan çok rol var.

İkinci Justice League filminde görmeyi beklediğimiz Shazam için meraklı ve heyecanlıyız!