Hellboy Blood Queen Milla Jovovich Geekrobats

Hellboy Filminin Blood Queen’i Belli Oldu: Milla Jovovich

Deadline’ın yaptığı son dakika haberine göre Resident Evil ve Fifth Element filmleri ile tanıdığımız Milla Jovovich Blood Queen olarak yeni Hellboy filminin oyuncu kadrosuna katılıyor!

Yönetmen Neil Marshall ile oyuncu seçimi aşamalarının son aşamasına gelen Jovovich çok yakında resmi olarak da Hellboy ekibinin bir parçası olacak. Hellboy’u Stranger Things’in yıldızı David Harbour ve Profesör Bloom’u Ian McShane oynayacak. Başroller kadrosuna katılacak olan Jovovich, hikayenin kötü karakteri Blood Queen rolünü üstlenecek. Peki bu Jojovich’in canlandıracağı karakter kimin nesi, o çizgi roman serisinde Lady of the Lake ismiyle de tanınan, kara büyüdeki uzmanlığı ve kökleri antik zamanlara dayanan geçmişiyle biliniyor.

Filmlerde nadiren baş kötü rolünü üstlenen başarılı oyuncu Jovovich‘i Blood Queen olarak izlemek güzel olacak gibi. Hellboy: Rise of the Blood Queen, Blood Queen’i durdurmak için yola çıkan Hellboy’un mücadelesini konu alacak. İlk senaryo taslağını Aron Coleite’nin yazdığı filmin ana hikayesini ise Andrew Cosby, Christopher Golden ve tabii ki Hellboy’un yaratıcısı Mike Mignola kaleme alacak.

Hepimiz Jovovich‘i, canlandırdığı o hareketli, aksiyon dolu karakterleri ile tanıyoruz. Yetenekli kişiliği ve aksiyon filmlerine cuk oturan benliği ile bu film için en doğru seçim olduğunu belirtmeliyim. Şimdiden diyorum ki, Hellboy şahane olacak…

Hellboy: Rise of the Blood Queen’in 2018 yılında vizyona girmesi planlanıyor.