'Wonder Woman 2' Kötüsü İçin Şaşırtıcı Bir İsim Düşünülüyor - Geekrobats

‘Wonder Woman 2’ Kötüsü İçin Şaşırtıcı Bir İsim Düşünülüyor

DC Sinematik Evreni’nde yakın zamanda yapılmış en iyi film olarak kabul edilen Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 2’nin kötü karakterini sürpriz biri canlandırabilir.

Oyunculuğu ile kendini bizlere hayran bıraktıran Gal Gadot’un başrolünü üstlendiği Wonder Woman oldukça beğenilmişti. Hatta film  DCEU‘nun en iyi filmi olarak göstermişti. İlk filmde ayrıca Danny Huston’ının canlandırdığı süper kötü olan Ares‘de oldukça beğenilmişti.

İlk film yeterince iyi olunca ve tabii ki beğenilince ikinci bir filmin geleceği hemen konuşulmaya başlanmıştı bunun ardından Wonder Woman 2 kesinleştikden sonra ise bu filmin süper kötüsünün kim olacağı en çok konuşulan konular arasında yerini almıştı. Heyecan tavandayken filmin süper kötüsü son zamanlarda oldukça tanınan Cheetah oldu. Artık konuşulan tek konu bu harika kötüyü kimin oynayacağı olmuştu.

Filmin ana kötüsünün Cheetah olacağı konuşulurken The Amazing Spider-Man’den de tanıdığımız Emma Stone’a teklif gitmişti. Ancak Emma Stone onu Cheetah rolünde görmeyi isteyen hayranlarını üzerek teklifi geri çevirmişti. Gelen son haberler ise sevilen kötü için  Kristen Wiig düşünülüyor.

'Wonder Woman 2' Kötüsü İçin Şaşırtıcı Bir İsim Düşünülüyor - Geekrobats

Daha önce Saturday Night Live ve Ghostbusters gibi başarılı yapımlarda yer alan oyuncu genelde komedi yapımlarında yer alıyor. Henüz ciddi bir şey olmasa bile Warner Bros.‘un oyuncu ile bir süre önce irtibata geçtiği söylentiler arasında. Patty Jenkins‘in ise Kristen Wiig fikrine olumlu baktığı söyleniyor.

Bir çok hayran Patty Jenkins‘e güveniyor biz de umuyoruz ki devam filmi de en az ilki kadar iyi olur.