Film

Warner Bros. Neden The Trench Filmi Çekmek İstiyor

Warner Bros., bundan yaklaşık 2 ay önce The Trench filmini duyurdu. Bu film, DCEU dışında geçecek ve korku temalı bir film olacak. Hiçbir DC karakteriyle de bağlantısı olmayacak bir film olarak düşünüldü. Warner Bros.’un amacı ise sandığımızdan biraz daha farklı.

The Trench Denen Varlıklar Ne?

Warner Bros. Neden The Trench Filmi Çekmek İstiyor - Geekrobats

Trenchler; Atlantis sularında, okyanusun derinliklerinde ve karanlık köşelerinde yaşarlar. Et olan her şeyi yiyebilen Trenchler, Atlantis sular altına gömüldükten sonra (Atlantis bir zamanlar yüzeyde bir imparatorluktu) medeniyetten uzaklaşarak mutasyona uğrayıp Trench halini almışlardır. Çok hızlı, çok güçlü, vahşi ve yırtıcı su canlılarına evrilmiş olan Trenchler, en cesur Atlantisli’yi bile korkutabilecek potansiyele sahiptir.

Peki Neden?

Trenchler’in ne olduğunu öğrendikten sonra, neden diğer karakterlere değil de bu yaratıklara bir film çıkacak olmasını sizlerin de tepkiyle karşıladığınızı düşünmekteyiz. Warner Bros.’un bu filmi çekme sebebinin DC veya süper kahraman evreni ile alakası yok. Warner Bros., son dönemde süper kahraman yapımlarına fazla ağırlık veriyor ve bunu telafi etmek istiyor. Bir yandan da elinde, son 7 yıldır 1 milyar barajını geçebilen ilk filmi olan Aquaman var ve bu filmi herhangi bir şekilde bu yapımlarda kullanmak istiyor. Filmde sıkça değinilen Trenchler ise çok iyi bir seçim.

Warner Bros. Neden The Trench Filmi Çekmek İstiyor - Geekrobats

Kısaca; Warner Bros., köpekbalığı temalı bir korku/gerilim filmine yönelmekte. Bu filmin reklamını başarılı yapmak için de Aquaman’in yan karakterleri diyebileceğimiz Trenchler’i kullanıyor. Film başlarken DC logosu çıkacağından, hatta DC sinema başkanı Walter Hamada’nın bu filme destek vereceği konusunda soru işaretleri var. Başta dediğimiz gibi tam bağımsız, korku severler için ideal bir film geliyor.

Son olarak Trench filmi hakkında, Aquaman filminden tanınan yapımcıların, bu filmde de çalışacak olması dışında hiçbir şey bilmiyoruz. Aquaman ile yakalanmış olan başarıdan daha fazla yararlanmak ve süper kahraman filmi dışına çıkmak istedikleri çıkarımlarında bulunabiliyoruz. Vizyon ve prodüksiyon tarihi, oyuncu kadrosu hakkında henüz bir bilgi yok.

Etiketler

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı