Sabırsızlıkla Beklenen Toy Story 4'ten Yeni Fragman!- Geekrobats

Sabırsızlıkla Beklenen Toy Story 4’ten Yeni Fragman!

Toy Story 4’ün son fragmanı resmen yayınlandı. Toy Story 3’ün sona ermesi, sinemada en mükemmel ve en keskin sonuçlardan biri olarak kabul edilir, bu yüzden dördüncü bir filmin yapılma ihtimali her zaman aklımızın bir köşesindeydi. Woody için çok fazla mizah ve dramatik varoluşsal bir kriz ortaya koyan reklam malzemeleriyle Toy Story 4, daha önce gelen filmlere layık bir film olacak gibi görünüyor.

Bu yeni yolculuğumuzda bize eşlik edecek karakterlerden biri; kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky. Filmimiz, bir geri dönüşüm projesi için üretilen Forky’nin maceralarını konu ediniyor. Karakterimiz oyuncak olmadığı konusunda epey ısrarcı, buna bağlı olarak dünyadaki amacının ne olduğunu sorgulamaya başladığında ekip yeni maceralara atılmış olacak.

Sabırsızlıkla Beklenen Toy Story 4'ten Yeni Fragman! - Geekrobats

Oyuncak Hikayesi 4 gözümüzde efsaneleşmiş seriyi sona erdirecekmiş gibi görünüyor. Filmin prömiyerine kadar geçen bir ay boyunca (bu yazıdan itibaren), son bir pazarlama çalışması için zaman var.

Bugün, Pixar son Toy Story 4 fragmanını yayınladı. Aşağıdan izleyebilirsiniz;

Diğer önizlemelerin -daha ağır tematik unsurların bulunduğu- aksine, bu son fragman, gülmek için tasarlanmış çok sayıda an dahil, eğlence ve komediden daha fazla yararlanıyor. Ve filme yeni katılan Duke Caboom karakterini Keanu Reeves(John Wick) seslendiriyor. Fragmanda yeni karakterlerden olan Bunny ve Ducky ikilisinin (Keegan Michael-Key ve Jordan Peele tarafından seslendirildi) bir anahtar çalmak için “Peluş Rush” yaptıkları sahneye yer verilmiş. Toy Story 4’ün seslendirme kadrosundaki diğer isimler Tom Hanks (Woody), Tim Allen (Buzz), Joan Cusack (Jessie), Kristen Schaal (Trixie) olurken, ekibe yeni katılan Forky’yi seslendirecek olan kişi ise Tony Hale.

Sabırsızlıkla Beklenen Toy Story 4'ten Yeni Fragman! - Geekrobats

Filmin yönetmenliğine ise 2015 yapımı “Ters Yüz”ün Oscar adayı senaristi Josh Cooley geliyor. Filmin 21 Haziran tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Her ne kadar bu bir Pixar filmi olduğu için kalp kırma duyguları, izleme deneyimimizin bir parçası olacak olsa da, her yaştan insan için eğlenceli olması gereken bir yaz aile filmi.

Bir önceki filmin finalini hatırlatmak gerekirse, Andy’nin oyuncaklarının her birine bireysel hoşçakal vermiş olduğu göz yaşartıcı finaline değinmeden geçmek istemem. Ancak Woody’nin dünyadaki yerini sorgulayan ve yeni gelen Forky’nin kendine özgü bir kimlik krizine sahip olduğu gibi komplo noktaları olmasına rağmen Toy Story 4’ün nasıl hazırlandığını görmek büyüleyici olacak.

Starfire kimdir merak ediyorsanız bir önceki yazımızı okuyabilirsiniz.