FilmGüncel

Tom Hardy, Venom Filminin Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu

Birçok rolde adını duyuran ve hâliyle çok fazla sevilen usta oyuncu Tom Hardy Instagram’da paylaştığı yeni fotoğraf ile Venom filmi çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. 5 Ekim’de vizyona girecek olan filmin fragmanının ise önümüzdeki ay yayınlanacağı söyleniyor.

“Wrapped life back Bye” açıklaması ile paylaştığı fotoğraf ile çekimlerin tamamlandığını duyuran ünlü aktör, herkesi şaşırttı. Venom rolünü canlandıracağını 2017’nin Mayıs ayında öğrenmiştik, film çekimleri ise Ekim ayının sonlarına doğru başlamıştı. Bu da demek oluyor ki Tom Hardy’nin çekimleri 3 ay gibi bir sürede tamamlanmış.

Tom Hardy, Venom Filminin Çekimlerinin Bittiğini Duyurdu - Geekrobats

Heyecanla ve merakla beklediğimiz bu filmin senaristi ise “Fifty Shades of Grey” filminden âşina olduğumuz isim Kelly Marcel yönetmen koltuğunda oturan isim ise “Zombieland” gibi gayet başarılı bir film ile ismini duyuran Ruben fleischer.

Venom karakterinden biraz bahsetmek gerekirse;

Eddie Brock kendi halinde, rekabetçi ruhlu, hırslı ve başarılı bir fotoğrafçıdır. Çalıştığı yerde rekabet içinde olduğu kişi ise hepimizin spiderman olarak tanıdığı Peter Parker’dan başkası değildir. Peter Parker’ın hayli yaramazlıkları sonucu ortaya çıkan uzaylı “ortakyaşar” ise Peter Parker’ın bedenini terk ederek kendine en uygun olan bedeni yani Eddie Brock’u seçer. Ve onun bedeninde Spider-Man‘in azılı bir rakibi olarak yaşamaya devam eder.

İlgili Yazı: Venom Filminde Spider-Man’i Görebilecek Miyiz?

Sony bu konuda doğru bir karar mı aldı tartışılır fakat güzel ve tatmin edici bir film olacağını umarız. Sony’nin Venom filminden sonra ise yapacağı film ise Silver & Black olacak. Bu filmde ise yine Spider-Man’ın düşmanı olan Silver Sable ve Black Cat konu alınacak.

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı