FilmGüncel

Tom Hardy’li Venom’un Çekimleri Başladı!

Başrolünde ünlü aktör Tom Hardy’yi gördüğümüz Sony Pictures tarafından yapılan Venom filminin çekimleri başladı.

1988’de çizgi romanlarda ilk kez görüldüğü ve o günden bu yana Spider Man’in en büyük düşmanlarından birisi olan Venom karakterinin film çekimine nihayet başlandı. Filmde Spider Man’in yer almayacağı yapımın beyaz perdede nasıl karşılık bulacağı merak edilse de Marvel hayranları büyük bir beklenti içinde.

Venom’un resmi sosyal medya hesaplarından bugün yayınlanan ilk set fotoğrafında Tom Hardy ve ekip arkadaşlarını görüyoruz. Ruben Fleischer’ın yönetmenliğini yaptığı filmde, Venom (Eddie Brock) karakterini Tom Hardy canlandıracak. Riz Ahmed ve Michelle Williams’ın da rol alacağı filmde aktris Jenny Slate de bir bilim insanını oynayacak.

Amy Pascal, Avi Arad ve Matt Tolmach’ın yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosu ise Scott Rosenberg (Jumanji), Jeff Pinkner (The Dark Tower) ve Kelly Marcel (50 Shades of Grey) tarafından yazıldı.

Venom, Marvel Comics dünyasında sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen, organik kostüme benzetilebilecek uzaylı bir canlı olarak yansıtılıyor. En çok Eddie Brock ile göründüğü için bu karakterle özdeşleştiriliyor.

Sony, daha önce filmde Spider Man’in olmayacağını resmi olarak açıklamıştı. Merakla beklenen yapım, 5 Ekim 2018’de vizyona girecek.

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı