GüncelDizi

Titans Dizisi Raven İçin Oyuncusunu Buldu!

DC’nin yeni açacağı dijital platformda yayınlanacak Titans dizisinde Raven karakterini canlandıracağı açıklanan 13 yaşındaki genç oyuncu Teagan Croft Science Fiction Volume One: The Osiris Child (2016) filmindeki rolü ile biliniyor. Ayrıca Home and Away (1988) dizisinde de oynamıştır.

Croft’un canlandıracağı karakter ” Şeytanın kızı, şeytani tarafını açığa çıkarmamak için duygularını kontrol altında tutmak isteyen güçlü bir empat” olarak tanımlanıyor. (“Empat” kelimesi “empati” kavramından türetilmiş bir kelimedir. “Empat” olan kişiler, iletişime geçtikleri insanların duygularını hisseder ve birebir yaşarlar. Böyle kişiler karakterlerinde belli özelliklere sahip kişilerdir.)

Titans Dizisi Raven İçin Oyuncusunu Buldu! - Geekrobats

Akiva Goldsman (Star Trek: Discovery), DC Entertainment Başkanı ve CCO’su Geoff Johns (The Flash, Arrow) ve Greg Berlanti (Arrow, DC’s Legends of Tomorrow, The Flash, Supergirl) tarafından yazılan Titans dizisi, kahraman olmak isteyen bir grup genci anlatacak. Dizide, gölgelerden sıyrılıp çıkan Dick Grayson, Starfire, Raven ve daha birçoğunun da olduğu yeni kahramanlardan oluşmuş korkusuz takıma liderlik eder.

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı