Titans Nightwing Brenton Thwaites

Titans Dizisinin Dick Grayson’ı Belli oldu: Brenton Thwaites

28 Yaşında ve 1.87 boyunda ki Avustralya’lı aktör ” Brenton Thwaites ” resmi olarak 2018 de yayın hayatına başlayacak TITANS dizisinde ” Dick Grayson / Nightwing ” karakterini canlandıracak.

Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki çok temiz bir seçim olmuş, zaten Raven rolü için Teagan Croft seçilmişti, habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nightwing/Dick Grayson rolü için ise şimdi Brenton Thwaites yerinde ve çok iyi bir seçim.

Peki biz bu aktörü nerelerde gördük, nereden hatırlıyoruz: ” Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı ve Gods of Egypt / Mısır Tanrıları ”

Benim açımdan Titans dizisi için resmi olarak açıklanan 3 cast seçiminden en iyi seçim kesinlikle. Raven rolü için Teagan Croft çok yerinde bir seçimdi, Starfire rolü için Anna Diop ve Dick Grayson/Nightwing için Brenton Thwaites. Çok iyi cast seçimleri ile yoluna devam eden Titans dizisinin çok iyi olacağını da düşünmekteyim.

Dizi, 2018 yılında Warner Bros.’un kuracağı ve sadece DC içeriklerini yayınlayacağı yeni bir kanal ya da platformda (Netfilix & Hulu Plus) yayınlanacak. Ayrıca  çok küçük bir ihtimalde olsa dizinin “Arrowverse” evreninde de geçeceği ve The CW’de yayınlanacağı da söylentiler arasında.