Thor: Ragnarok New Contender

Yeni Thor: Ragnarok Klibi İle Grandmaster’la Tanışın

Thor ve Loki yeni yayınlanan Thor: Ragnarok klibinde Grandmaster ile tanışıyorlar. Taika Waititi’nin önermeleriyle mizah anlayışı açısından yeni yönlere taşınıyor ve ilk gelen tepkiler, yeni filmin bu açıdan başarılı olduğunu gösteriyor.

Thor: Ragnarok bir haftadan daha kısa bir süre içinde vizyona girecek. Fragmanları ile hayranlarda büyük bir heyecean duygusu oluşturan film, içinde Hulk ve Doctor Strange gibi bir çok önemli karakteri barındırıyor. Bu da Thor‘u Infinty War‘dan önce büyük ölçüde etkileyen Ragnarok olayının sadece onu değil bir çok karakteri etkileyeceğine işaret ediyor.

Özellikle Infinity War‘dan önce Hulk‘un kaderinin nasıl yönleneceğini görmek hayranları çok heyecanlandırmıştı. Thor‘u alıştığımızdan daha samimi ve espritüel olarak göreceğimiz filmden yeni bir klip daha yayınlandı.

New Contender” olarak adlandırılan klipte yine samimi bir ortam görüyoruz. Thor‘un çok üst düzey teknoloji bir sandalyeye oturduğunu gördüğümüz klipte  Loki de var. Thor’un söylemesiyle fark ettiğimiz, boynunda bir cihaz takılı. Bu cihaz onun güçlerini kullanmasını, yani etrafı yakıp yıkmasını engelliyor. Ve espritüel bir kişiliğe sahip Grandmaster‘ı kontrollerin başında iki kardeş ile konuşurken görüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=C8xh0RWR3Aw