Thor: Ragnarok'tan Yeni Karakter Posterleri Geldi! - Geekrobats

Thor: Ragnarok’tan Yeni Karakter Posterleri Geldi!

Hepimizin merakla beklediği başrolünde Thor olarak Chris Hemsworth ve Loki olarak Tom Hiddleston’ın yer aldığı Thor: Ragnarok‘tan yepyeni karakter posterleri geldi!

Thor: Ragnarok‘un konusu kısaca; Şimşek Tanrısı Thor‘un yeni macerası Asgard’tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan kahramanın geri dönme çabaları ile başlıyor. Üstelik güçlü çekici Mjolnir de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir. Kıyamet günü olan Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgardlıları yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız Hela‘dır. Ancak Asgard’ı kurtarabilmek için öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına eski müttefiki Hulk’ı çıkaran ölümcül bir yarışmayı kazanmalıdır…

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Odin olarak Anthony Hopkins, Leydi Sif olarak Jaimie Alexander, Heimdall Idris Elba ve Yeşil Dev Hulk olarak Mark Ruffalo olarak geri dönerken,  Grandmaster karakterine hayat verecek olan Jeff Goldblum ve Valkyrie karakterinde boy gösterecek olan Tessa Thompson ise filmin yeni yüzleri olacak. Filmde Thor’un düşmanı ise usta oyuncu Cate Blanchett’ın canlandırdığı Ölüm Tanrıçası Hela… Sherlock’un yıldızı Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Doctor Strange de filmde Thor’un safında yer alıyor.

Yayınlanan yepyeni ve yüksel çözünürlüklü posterler karşınızda

[URIS id=1205]

(Kaydırmak için ← → (ok) tuşlarını kullanabilirsiniz)

Thor: Ragnarok 27 Ekim’de ülkemizde sinemaseverler ile buluşacak!