Thor: Ragnarok Hulk

Thor Ragnarok’un 2. Ve Uzun Fragmanı Yayınlandı!

Kısa süre önce düzenlenen Comic-Con 2017 panelinde yeni Avengers: Infinity War ve Thor Ragnarok fragmanları gösterildi.

Kısa süre önce düzenlenen Comic-Con 2017 paneli ile birlikte birbirinden harika yeni içerikler ve bilgiler edindik ve daha da heyecanlandık. Şüphesiz bu içeriklerden en heyecanlandıranları, ilk ikisi Avengers: Infinity ve Thor Ragnarok War fragmanlarının yayınlanmasıydı. (Avengers: Infinity War fragmanı sadece panele katılanlara özeldi, sonbaharda gelecek ama sızdırıldı, internette biraz ararsanız bulabilirsiniz)

Thor Ragnarok'un 2. Ve Uzun Fragmanı Yayınlandı! - Geekrobats

İlk fragman bizleri heyecanlandırmak için hazırladıkları kaba taslak, kısa bir özet niteliğini taşırken yeni yayınlanan fragman daha ayrıntılı ve daha açıklayıcı. Thor Ragnarok’un kısa süre önce yayınlanan 2. fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

 
Bu güne kadar yayınlanmış espri dozu yüksek nadir fragmanlardan biri olmasının yanı sıra, Thor Ragnarok’un 2. fragmanı filmin bizlere ne gibi yeni sürprizler hazırladığını bir kez daha gösterdi. Genelde homurdanma ve “Hulk Smash” dışında pek konuşmayan Hulk’un bu fragmanda gayet de güzel konuştuğunu görebiliyoruz.

Hikayeyi kısaca özetlemek gerekirse: Hela, ölüm tanrısı, Asgard’ı işgal eder ve Thor’un çekicini yok eder. Ardından galaksiler arası illegal bir dövüş oraganizasyonu tarafından esir alınan Thor, kendisiyle aynı duruma düşmüş Hulk ile karşılaşır ve birlikte Asgard’ı geri alabilmek adına bir ekip toplarlar.

Siz yeni Thor: Ragnarok fragmanı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yoruma kapalı.