The Walking Dead'in Maggie'si Diziden Ayrılacak mı? - Geekrobats

The Walking Dead’in Maggie’si Diziden Ayrılacak mı?

The Walking Dead’in ikinci sezonunda Maggie rolüyle diziye katılan Lauren Cohan yakın zamanda izleyicilere veda edebilir.

Lauren Cohan‘i, The Walking Dead’in 9. sezonunda göremeyebiliriz. Televizyonda, The Walking Dead kadar uzun süreli ve iyi bir reytinge sahip pek fazla dizi yok. Şu anda AMC‘de sekizinci sezon reytingleri şimdiye kadar beklenenden daha fazlaydı. Bu popülarite zombi kıyametiyle birlikte geldi fakat olağanüstü kadrosuna da teşekkür etmek gerekiyor. Andrew Lincoln, Norman Reedus, Danai Gurira ve Jeffrey Dean Morgan’ın rol aldığı The Walking Dead puanlamalarının düşmesine rağmen hiçbir zarar görmedi.

Cohan, The Walking Dead dizisinde canlandırdığı Maggie rolü sayesinde çok fazla tanınan ve sevilen bir aktör haline geldi. Maggie olarak 2. sezonda diziye katıldıktan sonra, Cohan karakterinin kişiliği ve Glenn (Steven Yeun) ile olan ilişkisi sayesinde fazlasıyla sevildi. Ve Glenn’in öldürülmesinden bu yana, dizinin daha da büyük bir parçası haline geldi. Bunları göz önünde bulundurursak Cohan‘ın diziden bu kadar erken ayrılmasının, hayranları şoke etmesi pek şaşırtıcı olmaz.

The Walking Dead'in Maggie'si Diziden Ayrılacak mı? - Geekrobats

Deadline, Cohan‘ın televiyon dizilerinde en çok aranan yeteneklerden biri olduğunu bildirdi. Bildirildiğine göre, çeşitli projeler için birden fazla teklif alıyor. Bu, Cohan’ın 9. sezon’dan önce The Walking Dead’den ayrılabileceğine dair spekülasyonlara yol açtı. Bildirildiğine göre, dokuzuncu sezonda geri dönmesi için müzakere sürecinde erkek eş yıldızlarının (Lincoln ve Reedus gibi) daha yakın bir maaş istedi ancak AMC‘nin ilk teklifi, talepleri karşılaşamadı ve reddedildi. Deadline ayrıca müzakerelerin devam ettiğini ve Cohan‘ın ayrılmasının kesin olmaktan uzak olduğunu belirtti.

Bu sadece Cohan ve temsilcilerinin daha iyi bir sözleşme elde etmek için AMC üzerinde kurdukları bir baskı olabilir. Eğer diğer dizilere katılmakla ilgili görüşmelerde bulunursa, ya AMC dizinin kilit karakterlerinden birini kaybetmemek için Cohan‘ın kabul edeceği bir teklifte anlaşacak ya da dizi yine hayranların sevdiği birine elveda diyecek. Her iki taraf da yeni bir anlaşma üzerinde konuşuyor yani bir anlaşma sağlayabilecekleri hakkında iyi bir ihtimal var. Aynı zamanda, bir anlaşma bu aşamada öngörülmeyen bir sonuç değil.