DiziGüncel

The Punisher Dizisinin İlk Resmi Fragmanı Yayınlandı!

Jon Bernthal’ın canlandırdığı Frank Castle’ın hikayesini solo filminde izleyeceğiz. Daredevil’ın 2. sezonunu bizlere daha da sevdiren The Punisher, epey bir beğenilmiş ki Marvel, kendi adını taşıyacak ilk dizisi Netflix üzerinden yayınlanacak.

Merakla fragmanı yayınlandı hem de Metallica’lı. Söylemem gerekiyor ki fragmanın en başarılı olduğu noktalardan birisi de müziği idi, sahne ve ses efektlerindeki uyum şahaneydi. The Punisher’ın Twitter adresinden paylaşılan video ile coşan hayranlar Metallica’lı fragman ile tabiri çıldırdılar.

Daredevil’ın 1. sezonu geçer mi bilemiyoruz ama görünüşe bakılırsa Marvel ve Netflix birlikteliğinin en başarılı işlerinden birisi olacak. Tabi bunu söylememizde John Bernthal’ın payı da oldukça büyük. Oyuncunun bir kez daha Frank Castle rolüne bürüneceği yapımın bu ilk fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Netflix tarihi hala gizemli tutsa da dizinin bu yıl içerisinde yayınlanacağını da hatırlatalım. Tahminler sonbahara doğru seyirciyle buluşacak gibi.

https://youtube.com/watch?v=lIY6zFL95hE

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı