FilmGüncel

The Current War İlk Resmi Fragmanını Yayınladı!

Edison, Tesla ve Westinghouse’un aralarındaki elektrik çekişmesini anlatacak The Current War filminin ilk resmi fragman yayınlandı. Cumberbatch’ın Edison’u canlandıracağı film oldukça iyi görünüyor.

Günümüzde bile hala heyecanlı tartışmalara sebep olan Edison mu Tesla mı sorusu -benim oyum Tesla’ya- The Current War isimli filme konu oluyor. Bu yıl beyaz perdede göreceğimiz filmde Edison rolünü şu aralar Sherlock ve Doctor Strange rollerini canlandırmış olan yetenekli oyuncu Benedict Cumberbatch canlandıracak.

Yönetmenliğini Alfonso Gomez-Rejon‘ın yaptığı filmde Benedict’in yanı sıra, Michael Shannon (Superman filmindeki General Zod) George Westinghouse’u, Tom Holland (Spider-man: Homecoming) Samuel Insull’u ve Nicholas Hault (X-Men: Apocalypse, Mad Max: Fury Road) ise Nicola Tesla’ya hayat verecek. 

Filmin yapımcısı Harvey Weinstein film hakkında şunları söylüyor:

“Filmin asıl hikayesi, Edison and Westinghouse arasındaki masalsı rekabet. Onlarınki akıl savaşı… Silikon Vadisi’nde yaratıcılığın ve teknolojik olarak yenilenmenin nasıl da yankılandığını görüyoruz. “

Sizleri fragman ile başbaşa bırakıyorum

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı