‘The Batman’ Kadrosuna Geleceği Parlak Oyuncu Jayme Lawson Dahil Oldu

Bu geleceği parlak oyuncumuz Jayme Lawson, geçtiğimiz zamanlarda Juilliard* okulundan mezun olmuş. Şimdi ise The Batman filminde Robert Pattinson ile birlikte kayda değer bir rolde oynayacağı söyleniyor.

The Batman filmini yöneten kişi Matt Reeves, başrolde Pelerinli Süvari‘yi oynayacak Robert Pattinson ile birlikte Paul Duno (The Riddler), Jeffrey Wright (James Gordan), Zoe Kravitz (Catwoman) ve son olarak Andy Serkis’in de Penguin veya Alfred’i oynayacağı konuşuluyor. Aynı zamanda Matt senarist koltuğunu Mattson Tomlin ile birlikte, yapımcılığı da Dylan Clark ile paylaşıyor.

Lawson’ın The Batman’de hangi rolde oynayacağı şu an gözler ardına saklanıyor olsa da bu iş yeni mezun oyuncumuz için büyük bir gelişme. Daha henüz IMDB sayfası bile yok .Şimdi ise şehirdeki en taze filmlerden birinde rol alacak ki bu da başlangıç için muhteşem bir fırsat.

Juilliard’da eğitim alıyorken, Romeo ve Juliet tiyatrosunda Juliet rolünü oynamış ve aynı şekilde Hamlet‘te de başrole hayat vermiştir, Lady Macbeth’i de sahnede canlandırmıştır. Bununla birlikte 1976 yılından beri ilk defa tiyatrolarda sunulacak olan  For Colored Girls Who Have Considered Suicide/When the Rainbow Is Enuf (İntiharı Düşünen ve Gökkuşağı’nın Enuf Olduğu Zamanlar Renkli Kızlar İçin) oyununda Lady Red olarak sahne almıştır.

Warner Bros. son zamanlarda geleceği parlak oyunculara daha çok şans vermeye başladı; son yayınlanan içeriklerden biri olan Doctor Sleep filminde Abro Stone rolü ile Kyliegh Curranı görmemizle birlikte bu noktaya varmış olduk. Son olarak iste stüdyo, filmi 25 Haziran 2021’de yayınlayacak.

Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak=Collider.com

Juilliard= Juilliard Okulu, New York’ta özel bir sahne sanatları konservatuvarıdır. 1905 yılında kurulan okul, yaklaşık 850 lisans ve yüksek lisans öğrencisini dans, drama ve müzik alanlarında eğitiyor. En prestijli sanat programlarından bazıları ile dünyanın önde gelen drama, müzik ve dans okullarından biri olarak kabul edilir.