TERMINATOR 6 Schwarzenegger

TERMINATOR 6 İçin Schwarzenegger Geri Dönüyor

Terminatör serisinin bilinen ismi Arnold Schwarzenegger serinin yeni filminde rol alacak. James Cameron, serisini yeniden şekillendirmeye, farklı düşünceler ile devam etmeye karar verdi ve geçtiğimiz günlerde Terminatör filmi hakkındaki sorulara yanıt verdi. Ve ayrıca T-800’lerin neden Arnold Schwarzenegger’e benzediğinin açıklanacağını söyledi:

“T800lerin neden Arnold Schwarzenegger’e benzediğini kendinize sormuş olmalısınız, ben de defalarca kendime ve benimle beraber çalışanlara sordum, bir nedeni olmalı değil mi? Yeni filmlerde bu sorunun cevabını vereceğiz.”

TERMINATOR 6 İçin Schwarzenegger Geri Dönüyor - Geekrobats

2015 yılında çıkan Terminator: Genisys filminin ufak çaplı bir hayal kırıklığı yaratması ile Terminatör serisinin artık devam etmeyeceği düşünülüyordu. Üç filmlik serinin stüdyo tarafından iptali ile artık rafa kalktığı düşünülen Terminatör serisi için Cameron’ın yeni fikirleri var.

2018’de çekimlerin başlayacağı söylense de kesin olarak ne zaman olduğu henüz bilinmiyor. Bizler merakla Schwarzenegger’i tekrar Terminator filminde görmeyi istiyoruz, ya siz?