Superman, Gizli Kimliğini Açıklayacak

Superman’in gizli kimliğini dünyaya açıklamasına günler kaldı. Bu olay çizgi roman tarihindeki en büyük olaylardan biri olacak gibi dururken DC bunun da Batman’in 50. sayısında olmuş yanlış düğün haberi gibi yalan haber olmadığını kanıtlamak açısından erkenden çizgi romanın ön izlemesini yayımladı. Bu ön izlemede Superman, Jimmy Olson’a bütün zamandır aslında en iyi arkadaşı Clark Kent olduğunu açıklıyor.

Bütün serüven Aralık ayında çıkacak olan Superman 18’de yer alacak ve DC’nin de ön izlemesinde de gösterdiği gibi olay böyle gerçekleşecek. Superman bir konferansta bütün dünyaya aynı anda gerçek kimliğini tanıtacak. Fakat yazar Brian Michael Bendis, Clark Kent’in kaybolmayacağını söylüyor. Yazara göre Superman bu anonsu bütün dünyaya yapmalı fakat bunu kişisel bir şekilde önceden duyması gereken çok önemli birisi var: Jimmy Olsen.

Önizleme:

[tie_full_img]Superman, Gizli Kimliğini Açıklayacak - Geekrobats[/tie_full_img]

[tie_full_img]Superman, Gizli Kimliğini Açıklayacak - Geekrobats[/tie_full_img]

[tie_full_img]Superman, Gizli Kimliğini Açıklayacak - Geekrobats[/tie_full_img][tie_full_img]Superman, Gizli Kimliğini Açıklayacak - Geekrobats[/tie_full_img][tie_full_img]Superman, Gizli Kimliğini Açıklayacak - Geekrobats[/tie_full_img]

Bendis’in dediğine göre sadece kimliğini açıkladığı için Superman’in haber yazma tutkusundan vazgeçmeyeceğini söylüyor.

Daha fazla güncel haberler için takipte kalın.