Star Wars’dan Yeni TV Spotu, Ren’in Şövalyelerine Yakından Bakış

Yeni Star Wars TV Spot’u Bizlere Ren’in Şövalyeleri’ne Daha Yakından Bakmamızı Sağladı. Çok hoş Durmalarının Yanı Sıra, Filmde Önemli Bir Rolleri Var Gibi

Gün geçtikçe Star Wars Rise of the Skywalker daha da yaklaşıyor ve her seferinde bizler bir sürü olaya şahit olacağımızı fark ediyoruz, tıpkı Ren’in Şövalyeleri gibi. Bu sefer Şövalyeler, bir önceki filmde flashback sahnesinde gösterilenden daha fazla ekran süresine sahip olacak. Yeni gelen TV Spot’da da Şövalyelerimize daha yakın bakma fırsatı elde ettik. İşte TV Spot;

Bu 30 saniyelik TV Spot’un adı “Fate”(Kader) ve gerçekten güçlü bir etkisi var, değil mi? tüm bu videonun içinde Luke’un sesini duyduktan sonra, o 8. saniyede şövalyelerimizi görebilmiş olduk. Eğer kaçırdıysanız işte size Ren’in Şövalyeleri;

Star Wars

Ama bu altılıyı çölün ortasında, diğer karakterler olan Rey, Chewbacca, ve direnişin diğer üyeleri ile aynı yerde görmek, bizlere bu altılının durduğu pozisyonun kilit bir nokta olduğunu düşünmeye itiyor. Hepsi bir kayanın üstünde duruyor, her biri kendi silahlarını ellerinde tutuyorlar ve kıyafetleri birer üniforma gibi birbirine benzer şekilde. Fakat, acaba ne tür bir rol oynayacaklar filmde?

Star Wars: Last Jedi‘da öğrendiğimize göre, Ren bu takımı Luke ve onun Jedi Düzeni‘ni ortadan kaldırmak için kurmuş. Takım bazı eski öğrencileri de bünyesinde bulunduruyor ve Üstün Lider Snoke emrinde çalışıyorlardı. Şimdi Snoke’da gittiğine göre, bu değişimin nasıl şekilleneceğini görmek ilginç olacak.

İmparator Palpatine‘in de filmde yer alacağını bildiğimizden beri, hayranlar tarafından bir sürü teori üretildi. Bazı teoriler Palpatine’in bu takıma emir verdiğini söylerken bazıları direkt olarak takımda yer aldığını söylüyordu. Belki de takım, Palpatine’i bulacak ve onu koruyacaktır.

Ren’in Şövalyelerini gördüğümüz sahne bizlere gösteriyor ki Rey, Finn, Poe, Chewy, C3PO ve BB-8, şövalyeler ile aynı mekanda olacaklar. Bu sahnenin bir aksiyon sahnesi mi olacağını ya da Ren’in sadece gizli gizli ekibi mi izleyeceğini şu an bilmiyoruz.

Bu film ile birlikte Star Wars: Yeni bir Umut filmi ile başlayan 40 yıllık bir serüven sona erecek. Herkesin beklentileri yüksekken, filmin bizlere ne getireceğini sabırsızlıkla bekliyoruz. Film 20 Aralık’da sinemalarda çıkışını yapacak.

Kaynak=Cinemablend.com

Bir önceki haberimize buradan ulaşabilir ve yeni Star Wars posterlerine göz atabilirsiniz.