Star Wars Ekibinden Avengers: Infinity War'a Gelen Tebrik - Geekrobats

Star Wars Ekibinden Avengers: Infinity War’a Gelen Tebrik

Uzun zamandır beklediğimiz ve vizyona girmesiyle beraber gişeyi alt üst eden Avengers: Infinity War, büyük başarısı ile Star Wars ekibinden tebrik aldı.

Uzun bir süredir hayranların büyük bir heyecanla beklediği ve sosyal medyada büyük yankı uyandıran  Avengers: Infinity War geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Vizyona girmesiyle gişede adına yaraşır şekilde bomba etkisi yarattı, hatta öyle ki Henüz Çin ve Rusya gibi ülkelerde vizyona girmeyen Infinity War‘un 2 milyar gişeyi bile geçeceği düşünülüyor. Şu ana kadar en iyi açılışı yapan film unvanını elinde bulunduran Infinity War‘a gelen ilk eleştiriler de olumlu yönde. Marvel cephesinin bu başarısını Star Wars ekibi de görmezden gelmeyerek oldukça dikkat çekici ve bir o kadar da anlamlı bir tebrik mesajı yayınladı.

Star Wars Ekibinin Mesajı

Star Wars‘un sosyal medya hesapları üzerinden Disney‘in bir diğer yan şirketi olan Marvel için oldukça anlamlı bir tebrik mesajı yayınladı. Lucasfilm‘in başkanlığını yapan  Kathleen Kennedy tarafından yayınlanan mesaj bir çok gönderme içeriyor. Yine gönderme içeren ve oldukça hoş bir görselin üstüne Star Wars serisinin meşhur açılışına gönderme yapılarak hazırlanan mesaj sosyal medya da büyük yankı uyandırdı.

Mesajda yer alan görsel ise Rey’in Luke Skywalker‘a ışın kılıcı uzatmasına gönderme yapılarak hazırlanmış. Ancak bu sefer Rey ışın kılıcını Iron Man‘e uzatıyor.

 ” Çok çok uzak bir galaksiden, yaptıkları bu büyük açılış için Dünya’nın en iyi kahramanlarına tebrikler, Kath ve Lucasfilm‘de bulunan herkesden! ”

Avengers: Infinity War’un sinema tarihine adını altın harflerle yazdırdığı şüphesiz. Avengers 4 ve yakın zamanda göreceğimiz diğer Marvel filmleri bu başarıya erişir mi bilinmez ama umarız bize istediğimizi verir.