Stan Lee Silver Surfer

Stan Lee Silver Surfer’ı Beyaz Perdede Görmek İstiyor

Stan Lee solo Silver Surfer filmi istiyor. Birçok Marvel karakterinin yaratıcısı olan Stan Lee, kendi yarattığı karakterleri, hatta favori karakterlerini beyaz perdede görme imkanı oldu. Ve Surfer, Fantastic Four’da canlı aksiyon sahnesine sahip olsa da Lee kozmik kahramandan daha fazlasını istiyor.

94 yaşındaki Marvel Comics efsanesi kısa bir süre önce Disney’in D23 toplantısında onurlandırıldı ve yakında birçok ünlünün katılacağı Extraordinary: Stan Lee adlı bir başka etkinliği ziyaret edecek. Bu etkinlik ile ilgili sorular sorulurken, Stan Lee‘ye beyaz perdede hangi karakteri görmek istediği hakkında bir soru yöneltildi. Lee, Spider-Man’ın en popüler karakteri olduğunu itiraf etmesine rağmen, Stan Lee Silver Surfer‘ın solo bir filme kavuşmasını arzu ediyor.

Ünlü isim bu arzusunu “Daha fazla görmek istediğim kahraman kesinlikle o. Üzerinde çalıştığımın kahramanlar içinde en filozofik olanıydı. Üstelik onun filminde nasıl bir cameo yapacağımı da planladım!” sözleriyle dile getirdi.

Jack Kirby’nin yarattığı karakter, Stan Lee desteğiyle derinleşti. Daha önce Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer ile izleyici karşısına çıktı. Karakterin bu versiyonunu Doug Jones canlandırdı. Laurence Fishburne ise seslendirdi.

Marvel’ın henüz yeni bir Silver Surfer projesi bulunmuyor. Ancak en azından Stan Lee’nin bu potansiyel proje için hazır cameo fikri bulunuyor. Açıkcası Silver Surfer için bir solo film olması hakkında Stan Lee ile aynı fikirdeyim, çok derin ve çok iyi işlenebilecek bir karakter.

Kaynak: Screenrant