Stan Lee Disney Fox

Stan Lee’nin, Disney’in Fox’u Satın Almasıyla İlgili Yorumu

Disney’in 21th Century Fox’u satın alması ile birlikte X-Men, Deadpool ve Fantastic Four evine dönüyor. MCU daha da genişlemeye hazırlanıyor. Peki ya Stan Lee’nin bu konuda hakkındaki düşünceleri neler?

Perşembe günü, Disney’in 21st Century Fox’u satın almasıyla beraber, sevilen çizgi roman karakterlerinin evine dönmesini uzun zamandır bekleyen hayranları heyecanlandırdı. Stan Lee, bu satın alma işlemini “gerçekten harika bir haber” olarak ilan etti!

Bu satın olmanın Lee açısından olan sonuçlara bakarsak geçen sene, 21st Century Fox, Stan Lee’nin hayat hikayesini anlatma haklarını elde etmişti, hatta Fox, Stan Lee’nin hayatını anlatan bir film yapmayı planlıyordu ve aktör arıyordu. Şuanda ise satın alma ile birlikte bu haklar Marvel’a geçti.

Çizgi roman tarihinin efsane ismi bu önemli gelişme hakkındaki görüşlerini Newsarama ile paylaştı. Söylediklerine bakılırsa yarattığı kahramanların tek çatı altında toplanmasından fazlasıyla memnun!

“Bu gerçekten harika bir haber. X-Men ve Fantastic Four karakterleri sonunda ait oldukları yere geri dönüyor. Tüm Marvel karakterlerinin tek çatı altında toplanması son derece önemli. Şimdi tıpkı önceden olduğu gibi bir aradalar. Bundan sonra yaşanacak şahane gelişmeleri görmek için sabırsızlanıyorum.”