Spider-Man'de Sinister Six Takımını Görebiliriz
Spider-Man'de Sinister Six Takımını Görebiliriz

Spider-Man’de Sinister Six Takımını Görebiliriz

Filmin yapımcılarından biri Spider-Man’inin, Sinister Six üyeleriyle çoktan yollarının kesişmiş olabileceğini işaret etti. Sony, kendinde haklarını bulunan Marvel karakterleri ile bir evren kurmayı istiyordu. Tabi bu planlar Marvel ile Sony arasında yapılan anlaşmayla birlikte yenilendi ve solo filmler, oluşturduğu geniş galerisi sayesinde belki de bizlere ileride Sinister Six ve Spider-Man arasındaki savaşı sunabilir.

Sinister Six takımının bizlere tanıtılması Spider-Man: Homecoming filmi ile başlamıştı; Vulture (Michael Keaton), Shocker (Bokeem Woodbine), The Tinkerer (Michael Chernus), Prowler (Donald Glover), ve Scorpion (Michael Mando). Ardından bizlere Spider-Man: Far From Home filmi ile birlikte Mysterio (Jake Gyllenhaal) tanıtıldı.  Sony’nin Sinister Six takımını büyük ekrana getirmek istiyor ve bir yapımcı olan Drew Goddard’da kötülerin merkez alındığı bir film çekmek gibi bir isteği var. Ne kadar belirsiz de olsa, Sony bu fikri diğer Spider-Man filmlerine taşımak istiyor.

Spider-Man'de Sinister Six Takımını Görebiliriz -Geekrobats

Şu ana kadar gördüğümüz Vulture, Mysterio, Shocker, ve Scorpion karakterleri ile birlikte bir takımının kurulacağı düşüncesi çok da uzak gibi durmuyor. Söylentiler dahilinde Spider-Man 3 filminde karşılaşacağımız ana karakter, Sinister six ekibinin orijinal üyelerinden biri olan Avci Kraven olabilir, ve belki bir ihtimal film Norman Osborn karakterini de ekranlara taşıyabilir. Eğer durum böyle olursa, bundan sonraki filmde tüm ekibin toplanması çok olağan.

Sinister Six ekibi sinemalarda karşımıza çıkacaksa bile tam olarak nasıl olacağı çok belirsiz. Belki Spider-Man 3 çıktığı gibi bizlere tanıtılabilir ya da şirketler bu işi daha sonraya çekme kararı alabilirler. Burda Sony ve Marvel arasındaki Spider-Man anlaşması da çok önemli bir etken, şayet anlaşma yenilenmediği takdirde Sony bu fikri kendi oluşturacağı Sinematik Evren’de kullanabilir.

Bir önceki makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.