Spider-Man Homecoming 2 Bir Devrime Yol Açacak - Geekrobats

Spider-Man Homecoming 2 Bir Devrime Yol Açacak

Beklentileri olumlu yönde karşılayan ve gişede iyi bir başarı yakalayan Spider-Man: Homecoming devam filmi ile Marvel Sinematik Evreni’nde bir devrime yol açacak.

MCU‘da Civil War ile ilk kez gördüğümüz Tom Holland‘ın Spider-Man‘i bazı hayranlar tarafından beğenilmese bile genel olarak iyi yorumlar aldı. Karakterin solo filmi olan Homecoming oldukça için çok büyük beklentiler vardı. Bunun başlıca sebeplerinden birisi ise daha önce görmediğimiz kötü karakterler görmemizdi.

Bir diğer sebebi ise önemli bir çoğunluğun özellikle Spider-Man‘in üçleme serisinde Tobey Maguire‘in oldukça beğenilen uyarlamasının Tom Holland‘ın uyarlamasından daha iyi olduğunun düşünülmesiydi. Yine oldukça esprili bir Peter Parker gördüğümüz yapımda Tony Stark‘ı da Iron-Man kostümünün içinde gördük. Ayrıca önceki filmlere göre daha genç bir May Hala gördüğümüz film, Spider-Man‘ın yeni bir kostümle tanışmasına sebep olmuştu.

Homecoming gişede beklenen başarıyı yakaladı ve oldukça iyi yorumlar aldı. Genç Peter Parker‘ın güçlerini keşfettiği film, bize MCU‘nun gidişatı hakkında da önemli bilgiler verdi. Gişede tarihi bir rekor kıran Infinity War’da Iron-Spider kostümü ile gördüğümüz karakterin devam filminde çok daha güçlü ve olgun bir Peter Parker göreceğimiz kesin. Devam filmi henüz resmi bir isim almadı ancak bir çok hayran filmi Spider-Man: Homecoming 2 olarak adlandırıyor. Gelen son açıklamalara göre ise Homecoming 2 oldukça büyük değişikliklere gidecek.

Spider-Man Homecoming 2 Bir Devrime Yol Açacak - Geekrobats

MCU‘da Örümcek Adam’ın ilk solo filmi olan Homecoming ve yakın zamanda vizyona girecek olan Ant Man and the Wasp filmlerinin kostüm tasarımcılığını üstlenen India West önemli açıklamalar yaptı. Tam olarak nasıl bir değişiklik olacağından bahsetmeyen West, önemli değişiklikler göreceğimizin sinyallerini verdi.

” Aslında o film üstünde çalışmıyorum ama yeni filmde kostümlerde büyük değişiklikler olacak. Çünkü Spider-Man yetişkinliğe adım attı, artık bir çocuk değil. ”

Avengers: Infinity War ile çoğu hayranın merakla beklemiş olduğu Iron-Spider kostümünü genç Peter Parker‘ın üzerinde görmüştük. Infinity War’da kostüm çok beğenilmişti ancak karakterin diğer solo filminde neler ile karşılacağız bilinmez. Filmin vizyon tarihi henüz belli değil.