Russo Kardeşler: Yeni Neslin Darth Vader'ı Thanos Olacak! - Geekrobats

Russo Kardeşler: Yeni Neslin Darth Vader’ı Thanos Olacak!

2018’in en iddialı filmi Avengers: Infinity War’un ana kötüsü Thanos, Russo Kardeşler’e göre sandığımızdan daha iyi, hatta bir Darth Vader!

Avengers: Infinity War adına Comic Book Movie’ye açıklamalarda bulunan Russo Kardeşler, Thanos‘dan beklenti zaten çok yüksek iken fazlasıyla iddialı cümleler sarf etti. Marvel’ın çizgi roman filmlerindeki başarısını hepimiz biliyoruz lakin kötü adam yaratmak hakkında biraz sıkıntılı olduklarını söylemek yanlış olmaz. Tam olarak sinemada yansıtamıyorlar. Ancak Russo Kardeşler, Kevin Feige’nin övgülerinin ardından, Darth VaderThanos yorumu ile  olayı bir üst boyuta taşımış oldular.

”Benim çocukluğumun en önde gelen kötü karakteri Darth Vader’dı ve biz de yeni nesil Darth Vader’ı ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. Thanos’un da Vader gibi bir karakter derinliğine sahip olduğunu umuyoruz ve bir yandan seyircinin kalbine korku salarken diğer yandan da onunla bir yolculuğa çıkmış gibi hissetmelerini istiyoruz. Aslında tam olarak Avengers: Infinity War onun filmi.”

“O inanılmaz derecede yoğun bir karakter, bir sosyopat. Savaş esiri almak gibi bir huyu yok ve izleyenlerin de filme gitmeden önce kendilerini her şey için hazırlamaları gerekiyor.”

Robert Downey, Jr., Chris Hemsworth, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Holland, Paul Bethany, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan ve Benedict Cumberbatch gibi yıldızları kadrosunda bulunduran Avengers: Infinity War ülkemizde 27 Nisan 2018’de vizyona girecek.