Riot Games’den League of Legends’ın Dövüş Oyunu

Riot Games, dün League of Legends’ın 10.yıl dönümü için düzenlediği canlı yayında ‘Project L’ kod adlı oyunu duyurdu. Videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Geçtiğimiz Ağustos ayında ‘Project L‘ kod adına sahip oyun, bir Riot Games çalışanı ve EVO’nun kurucu ortaklarından biri tarafından doğrulanmıştı. Şimdi ise League of Legends’ın 10. Yıl Dönümü içinbir canlı yayın yapıldı. Canlı yayında Project L ile ilgili daha düzgün ve elle tutulur görüntüler ve bilgiler edindik.

Project L ile ilgili bizlere bir video gösterildi. Gösterilen videodan sonra Tony Cannon bizlere “Bir süre gözlerden uzakta kalacağız, o yüzden yakın zaman içinde bizlerden bir şey beklemeyin” dedi. İzlediğimiz video bize League of Legends şampiyonlarından Ahri ve Darius arasında geçen kısa bir savaş göstermişti.

Riot Games 2016 yılında, kurucuları Tom ve Tony Cannon olan dövüş oyunu stüdyosu Radiant Entertainment’ı satın almıştı. Ki firma o zamanlar Rising Thunder isimli bir oyun üzerinde uğraşıyorlardı. Fakat oyun bu alım-satım dahlinde iptal edilmişti.

Aşağıda Riot Games tarafından duyurulan oyunlarla ilgili olan kısa videoya göz atabilirsiniz;


Kaynak=PCgamer