Riot Games’den Birinci Şahıs-Nişancı Oyunu

Riot Games, dün League of Legends’ın 10.yıl dönümü için düzenlediği canlı yayında ‘Project A’ kod adlı oyunu duyurdu. Videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Riot Games yakın zamanda ‘Project A(Proje A) kod adına sahip yeni birinci şahıs-nişancı oyununu duyurdu. Oyun Riot Games içinde kurulan yeni bir ekip tarafından geliştiriyor ve League Of Legends oyun evrenine dahil değil. Riot ilk kez League of Legends ile bağlantısı olmayan bir oyun yapacak.

Detaylar çok net olmasa da, Riot, bizlere bir oyun duyurusundan beklemeyeceğimiz şeyler söyledi. Öncelik verdikleri durum, uzun süredir İnternet ve hileciler den kaynaklı FPS sorunları.

“Ön saflara sizler için bir anti-hile koyduk ve siz oyuncuların oyun bütünlüğünü korumak adına elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

Baş yapımcı Anna Donlon, canlı yayın sırasında bunları söyledi. Aynı zamanda Riot Games, ‘peeker’s advantage(dikizleyenin üstünlüğü) adı verilen sorunu ortadan kaldıran bir internet teknolojisine sahip.

Tıpkı duyurulan Project L isimli dövüş oyunu gibi, bu oyun da bir süre gözlerden uzakta kalıp gelişim sürecine devam edecek. Tüm bu oyunlar League Of Legends’ın 10 Yıl Dönümü için yapılan canlı yayında duyuruldu. Daha fazla haber geldikçe sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

Aşağıda sizler için birkaç gif;


Bir önceki makalemize burdan göz atabilirsiniz.

Kaynak=PCgamer.com