Respawn’ın Yeni İşe Alımları Başka Bir Star Wars Oyununu İşaret Ediyor

Apex Legends’ın Yapımcıları Star Wars: Jedi Fallen Order’dan Sonra Kılıcını Henüz Bırakmış Değil

PC Gamer sitesinin yaptığı inceleme yazısına göre Jedi: Fallen Order bir “eğlenceli, aksiyon dolu tam bir tatil oyunu” ve açıkça görülüyor ki oyunun satışları da çok iyi. Pek şaşırmamış olsak da, Respawn henüz Galaksiler arasındaki savaşı sonuçlandırmış gibi durmuyor. EA ve Disney arasında yapılan anlaşmanın bitmesine hala birkaç yıl var, bu yüzden EA bu birkaç yıl içinde yapabildiği kadar oyun yapacaktır ve son zamanlarda yapılan işe ilanları bizlere yeni bir “aksiyon/macera” temalı Star Wars oyununun yapılacağını müjdeliyor. Apex Legends ve Titanfall yapımcıları yine iş üstünde olacak.

PC Gamer’ın edindiği bilgiye göre, Respawn, Kıdemli Karakter Tasarımcısı, Bölüm Tasarımcısı ve Kıdemli Yazılım Mühendisi için iş ilanları yayınladı, hepsi “Star Wars Takımı” içinde çalışmak üzere alınacaklar.Star Wars

Respawn’ın yeni Star Wars oyununun Jedi: Fallen Order’ın kaldığı yerden devam edip edemeyeceğini net olarak söyleyemeyiz, ama bir devam oyunu olacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda bir Fallen Order DLC‘sinin yapılıyor olma ihtimali de var, ama bu konuda herhangi bir açıklama yok

Birkaçımız Star Wars evreninde geçen yeni The Mandalorian dizisini izlemiştir, aslında bizler de bu tarz bir  oyunu görmeyi isteriz, daha fazla bulunduğu evreni yansıtan ve gittiğimiz gezegenlerde yerel halkı da görebileceğimizi hoş bir oyun gayet iç açıcı olurdu.

Yeni Jedi: Fallen Order oyununu sizler de sevmişsinizdir diye düşünüyorum. Belki tam olarak istediğiniz uzunlukta bir deneyim yaşayamamış olabilirsiniz ya da kendinizi tam olarak bulunduğu evrenin içinde hissetmemiş olabilirsiniz(Benim gibi, çünkü ben yerel halk ile de tanıştığımız gezegenler görmek istiyorum, sadece örümcek kesmek değil). Yeni çıkacak oyunun bu hataları gidermesini bekliyoruz, daha uzun bir oynanış ve bizleri daha fazla Star Wars dünyasında hissettirecek bir oyun.

Kaynak=PCGamer.com

Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.