Chris Patt & Tom Holland’ın Oynadığı Pixar’ın Yeni Animasyonu Onward’dan İlk Fotoğraflar

Chris Patt & Tom Holland'ın Başrollerini Paylaştığı Pixar'ın Yeni Animasyonu Onward'dan İlk Fotoğraflar - Geekrobats

Başlıktan da anlaşıldığı üzere Tom Holland ve Chris Patt’ın başrollerini paylaştığı, Pixar’ın yeni filmi Onward’ın ilk fotoğrafları yayınlandı. Muhtemelen Pixar, tüm zamanların en büyük animasyon filmlerinden sorumlu firmadır. Stüdyo, ilk yıllarında öne attıkları orijinal fikirlerini geliştirdi ve son yıllarda elde ettikleri netice ile rahatlamaya başladı. Bu hareket bize uzun zamandır beklenen Incredibles 2, Cars ve Finding Dory’yi verdi ve yakında Toy Story 4 ile muhtemelen gişeleri kasıp kavuracak.

Woody ve Buzz son bir maceraya daha atıldıktan sonra, Pixar için bir sonraki hedef Dan Scanlon (Monsters University) tarafından yazılan ve yönetilen bir fantezi macerası olan Onward olacak. Projeyle ilgili bilinen detaylar bu sınırın ötesine geçmeyi zor kılıyor, ancak Pixar geçen yılın sonlarında, filmin 2020’nin başlarında beyaz perdeye yansıyacağını doğruladı. Bu duyuru, Veep’in Julia Louis-Dreyfus’u ve The Shape of Water’ın Octavia Spencer’ı ile birlikte MCU yıldızları Tom Holland ve Chris Patt’ın başını çektiği bir seslendirme ekibi ile birlikte geldi.

İlgili Yazı: Yaklaşan Disney Animasyon Filmleri (Pixar Dahil)

Yayınlanmasına bir yıldan az kala, Onward’dan ilk iki fotoğraf yayınlandı. Resimler, Holland ve Patt’ın seslendirdiği iki elf kardeşinin yanı sıra Louis-Dreyfus tarafından seslendirilen annelerini göstermektedir. Resimler, elf tasarımlarını ve Pixar’ın gerçek dünyayı filmin ortasındaki büyülü dünya ile nasıl birleştirdiğini vurgulamaktadır. Onward’ın konusu, “oralarda bir yerde hala küçük bir sihir olup olmadığını keşfetmek için olağanüstü bir arayış içine giren iki genç elf kardeşin yaşadıkları macera” etrafında dönüyor.

Chris Patt & Tom Holland'ın Oynadığı Pixar'ın Yeni Animasyonu Onward'dan İlk Fotoğraflar - Geekrobats
Chris Patt & Tom Holland'ın Oynadığı Pixar'ın Yeni Animasyonu Onward'dan İlk Fotoğraflar 1

Ejderhalar ve elfler gibi fantezi unsurlarının yanı sıra otomobiller, giysiler ve evlerin iç mekanları için geleneksel tasarımlarla harmanlanması Onward’a kendine özgü bir stil kazandırıyor. Animasyon, Pixar’ın olağan tarzına da uygun görünüyor, bu yüzden geçmiş filmlerin hayranları şimdiden mutlu olmalı. Fotoğrafların bize cevaplamadığı sorulardan biri, kardeşlerin nasıl etkileşimde bulundukları ya da kişilikleri hakkındaki içgörüdür, ancak Scanlon bazı karakteristik özellikleri söylemekten çekinmedi. Holland’ın küçük erkek kardeş karakteri için amaç, sahip olduğu utangaçlığı, beceriksizliği ve tatlılığı yakalayabilecek birini bulmaktı, ancak Patt’ın ağabeyi olan karakterin ise vahşi ve kaotik ama aynı zamanda büyüleyici olduğu düşünülüyor.

Fotoğraflardan göründüğü kadarıyla, Onward’ın bu kişilikleri başarıyla yakalayıp yakalamadığı görülüyor. Yaklaşan Toy Story 4’ün piyasaya sürülmesinin ardından, Disney ve Pixar’ın büyük bir gişe vurgunu yaptıktan sonra, olaydan faydalanmaları ve süreçteki bir sonraki filmlerini tanıtmaları için mükemmel bir zaman olabilir. Planları böyle ise, Onward için bir fragman önümüzdeki birkaç hafta içinde yayınlanabilir, ancak şimdilik bu fotoğraflarla idare etmemiz gerekecek.

Kaynak: Screen Rant