Patrick Wilson'dan Gelen Aquaman 2 Haberi -Geekrobats

Patrick Wilson’dan Gelen Aquaman 2 Haberi

İlk Aquaman filminde Patrick Wilson, Kral Orm’u nam-ı değer Ocean Master’ı oynamıştı. Ocean Master filmde Jason Momoa’nın canlandırdığı Arthur Curry’nin (Aquaman) üvey kardeşi ve o anki Atlantis’in kralıydı. Amacı bütün yedi denize hüküm sürmek ve bütün sualtı krallıklarını yüzey dünya ile savaşa sokmak istiyordu.

Aynı zamanda Patrick, Phantom of the Opera, The Alamo ve Hard Candy filmlerindeki performansı ile Zack Snyder’ın Watchmen filminde Nite Owl’u da canlandırmıştı. O zamandan beri en iyi bilinen rolleri Aquaman direktörü James Wan ile çektiği korku filmi ikilemesi olan Insidious ve Ed Warren’ın The Conjuring serilerindendi.

Patrick Wilson'dan Gelen Aquaman 2 Haberi -Geekrobats

Patrick Wilson karakterinin dönüş yapacağını THR ile Midway adındaki II. Dünya Savaşı hakkında olan bir film hakkında röportaj yapılırken söyledi. Röportajın sonlarına doğru konu Aquaman filmine geldiğinde Patrick Wilson: “Orm ile ilgili konularda” biraz brifing aldığını belirtti, ancak nasıl dahil olacağına dair tüm detayları bilme arzusuna rağmen James Wan’a olan saygısından dolayı olaylar gelişmelerden tam haberdar olmak istememiş. Ama yine de ”Aquaman 2’nin daha büyük bir etki sağlayacak olduğunu ve Orm’un nerelerde işi olacağı hakkında birkaç fikrim var ama onlar hakkında konuşmayacağım.’ dedi.

Patrick Wilson’ın Ocean Master karakterini Aquaman 2‘de bir daha canlandırması gibi Yahya Abdul-Mateen II’nin de Aquaman 2’de Black Manta olarak geri döneceği açıklandı. Fakat herhangi bir süper kahraman filmi çoklu süper kötü kullanarak filmin ilerleme hızını ve odağını kötü şekilde etkileyebilir (The Amazing Spider-Man 2’deki gibi.). Eğer Aquaman 2’de eşit sahne süresi verilirse her iki rakip için de bu film güzel olabilir. Aquaman’in sonuna dayanırsak 2’nci filmde Orm’u işlediği suçlar sonucu cezasını hapishanede çektiğini ve Aquaman’inde Black Manta’nın intikam adına başlattığı saldırısı adına Orm’dan yardım isteyeceğini düşünebiliriz. Neler olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: Screen Rant