Old Man Hawkeye

Old Man Hawkeye Duyuruldu! İşte Detaylar

Old Man Logan, Marvel’ı büyük açıdan etkileyen hikayesi ile bize harika bir seri okutmuştu. Bir çok olumlu yorumu alan serinin ayrıca bu yıl vizyona giren birde filmi yapıldı. Filmde, Hulk veya Dinozor Venom gibi bir çok harika şeyi görmesek bile bize Logan üzerine harika bir yapım izletmişti.

Marvel, yakın bir zamanda hayranları heyeceanlandıran bir çizgi roman serisi duyurdu: Old Man Hawkeye!

Serinin yazarlığını New York Daily News editörü olan Ethan Sacks üstlenecek. Serinin çizerliğini ise Captain Phasma serisinin çizeri olan Marco Checchetto yapacak. Ayrıca hikaye şu anki evrenden 45 yıl sonrasını yani Old Man Logan’dan beş yıl öncesini konu alacak.

Genel yayın yönetmeni Axel Alonso:

”Old Man Hawkeye epik bir hikaye olacak. Okuyucular hikaye boyunca Wasteland’in yeni köşelerini keşfedecek, yeni karakterlerle tanışacak ve heyecan verici Easter Egg’lere dikkat kesilecekler.”

Hikaye, Clint’in bilinen adıyla Hawkeye’ın Logan ile bir araya gelmeden önceki yaşantısını ve yaşadığı zorlukları Hawkeye’ın düşünceleriyle bize aktaracak.

Serinin yazarlığını üstlenen Ethan Sacks:

Hawkeye, serinin başında gözlerini kaybedecek ve bu da yıllar önce, yani 45 yıl önce yaşadığı korkunç bir olay ile tekrar yüzleşmesine neden olacak.

Seri Ocak ayında ilk sayısını bizlere sunacak. Ardından her ay bir sayı düzeninde toplam 12 sayı yayınlanacak.

Seri, Old Man Logan kadar güzel ve ayrıntılı olur mu bilinmez ama biz umutluyuz.

Old Man Hawkeye Duyuruldu! İşte Detaylar - Geekrobats