FilmGüncel

Nightwing: Yönetmenden Film Hakkındaki İlk Ayrıntılar

Nightwing filminin çıkmasına daha uzun bir süre olabilir ama yönetmen daha şimdiden fanlara harika bir kahraman filmi olacağı sözünü veriyor!

Yönetmen Chris McKay, Nightwing karakterini çok sevdiğini belirtirken, karakteri oynayacak oyuncuya zorluklar çıkaracağını da söylüyor. Bildiğiniz gibi Dick Grayson DC evreninin en atletik karakterlerinden biri. McKay de filmde bunu yansıtmak istediğinden dolayı Nightwing’i oynayacak oyuncunun da istediği hareketleri gerçekleştirebilecek kapasitede olmasını istiyor. Filmdeki aksiyon sahneleri savaş sanatları, akrobatik hareketler ve dublörlerin de olacağı zorlayıcı hareketlerden oluşarak çizgi romanlardan çıkmış gibi olacak.

Nightwing: Yönetmenden Film Hakkındaki İlk Ayrıntılar - Geekrobats

Mat Reeves’in yöneteceği Batman filminin ne zaman çıkacağı hala bilinmiyor, yani DCEU’nun Gotham’ına ilk bakışımızı bu film aracılığıyla yapabiliriz.

Grayson’ın, Batman’in yardımcısı olduğu zamanları filmde görecek olsak da, kahramanımız klasik Batman şeklinde olmayacak. Onun Superman ve Batman’in en iyi özelliklerini yansıttığını düşündüğünü söyleyen bir hayrana “Katılıyorum.” diye cevap vermişti McKay.

Henüz aktör seçilmemiş olmasına rağmen McKay fanlara oyuncunun fiziksel ve duygusal yönden çizgi romanlara benzeyeceği sözünü de veriyor. Hadi hayırlısı…

Nightwing: Yönetmenden Film Hakkındaki İlk Ayrıntılar - Geekrobats

Chris McKay’in yöneteceği Nightwing filmini merakla bekliyoruz!

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı