GüncelDiziFilm

Nickelodeon Netflix İçin Yeni Animasyon Film & Diziler Üretecek

Çarşamba sabahı yapılan duyuruda Nickelodeon, Netflix için orijinal animasyon film ve diziler üretecek.

Son zamanlarda başlayan yayın platformları arasındaki savaşta Nickelodeon, Netflix ile birkaç yıllık bir anlaşma ile sadece Netflix’e özel olarak orijinal dizi ve filmler üretecek. Çarşamba yapılan bu duyuruya ek olarak aynı zamanda yeni dizler önceden de tanıdığımız karakter ile birlikte farklı yeni karakterleri de bünyesinde bulunduracak.

Nickelodeon Netflix İçin Yeni Animasyon Film & Diziler Üretecek -Geekrobats

Nickelodeon’un Netflix ile anlaşma yapması çok da şaşırtıcı bir olay değil zira Viacom’unWarner Media veya Disney’e nazaran herhangi bir yayın platformu bulunmuyor. Nickelodoen’un yapacağı özel yapımlar arasında The Loud House ve Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles filmleri ve gerçek insanların oynayacağı (Live-action yani) Avatar:The Last Airbender dizisi bulunuyor. The New York Times‘ın paylaştığı habere göre Sünger Bob’un merkezinde olacağı, müzikal bir SpongeBob Square Pants yapımı da konuşuluyormuş. Yapılan antlaşmayı aşağıdan okuyabilirsiniz.

“The Nickelodeon Animasyon Stüdyosu en çok tanınan bazı karakterlerin ortaya çıkarıldığı ve onlar için yazılan harika hikayelerin yazarlarının bulunduğu, en iyi yazarlar ve geliştiricilerin bünyesinde olduğu bir yerdir. Ve animasyon şefimiz, Ramsey Naito, bu güzellikleri yıllardır özveriyle ve zorluklara katlanarak inşa etti. Bu fikirler ve işlerimiz çoğalıyor, Melissa ve Netflix ile çalışmayı dört gözle bekliyor, yapacağımız özel yapımları çocuklara ve ailelere sunacağımız için heyecanlıyız.”

 

Kaynak=Heroichollywood.com

Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz

Viacom= Alt şirketlerinde Nickelodeon, DreamWorks ve Paramount Pictures gibi isimleri barındıran firmadır.

 

Etiketler

Alp Özdemir

"Balıkesirli, eskileri seven 20 yaşında bir gencim. Resim çizer, hikaye yazarım. Sizlere kaliteli haber yazmak için buradayım ve bunu da elimden geldiğince yapacağım."

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı