Çizgi Roman

Netflix’in Yeni Türk Dizisinden Haberler Var!

Son zamanlarda Narcos, Daredevil, The Defenders gibi diziler ile gönüllerimizde taht kurmayı başaran Netflix‘in yeni bir Türk dizisi çıkaracağı haberi önceki günlerde duyurulmuştu. Ancak dizinin başrolunde Çağatay Ulusoy‘un olacağı konuşuluyordu, bundan başka pek bir bilgi yayınlanmamıştı.

Yakın zamanda yeni bilgiler yayınlandı. Peki nedir bunlar?

Nedir Bu Netflix Dizisinin Konusu?

Dizi, Türk ve Osmanlı tarihinin efsanelerinin de yer alacağı bir kahramanlık öyküsü olacak. Dizinin başrolünde ise Çağatay Ulusoy‘un olacağı garantilenmiş durumda. Dizide özel güçlere sahip birinin olacağı (yüksek ihtimalle Çağatay Ulusoy) İstanbul’u ele geçirmeye çalışan kötülere karşı bir mücadele verecek. Hem İstanbul hem de insanlığı korumak isteyen bu kahramanımızın elindeki güçleri öğrenmesi gerekecek ve ona bir çok yan karakterinde yardım edeceği konuşulanlar arasında yerini alıyor.

Dizinin yapımcılığını 03 Medya üzerine alıyor. Ayrıca Türk televizyonlarına damgasını vurmuş Behzat Ç. adlı diziyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Suskunlar ve Ezel gibi dizilerde yer almış olan Pınar Bulut senaryoyu hazırlayacak.

Detaylar

Dizi,Türkiye dahil bir çok ülkede daha yayınlanacak ve dizide karakterler Türkçe konuşacak! Bu demek oluyor ki Bu sefer biz değil onlar altyazılı izleyecek. Ayrıca dizide bir çok güzel İstanbul manzarası yer alacak ve izleyicin göz zevkine hitap edecek.

Çağatay Ulusoy’dan açıklamalar da var.

Netflix'in Yeni Türk Dizisinden Haberler Var! - Geekrobats

“Heyecanımı sizinle paylaşmak ve bir konuya açıklık getirmek istediğim için bu videoyu çekiyorum. Evet duyduklariniz doğru, 2018 yılında çok farklı ve çok güzel bir projeyle Netflix’te olacağız. Görüşmek üzere.“

Dizinin yapımcısı Onur Güvenatam da açıklamarda bulundu.

“Bu yeni türün ülkemizde bir dönüm noktası olacağına ve yalnızca Türk izleyicisi değil, dünya izleyicisine de aynı şekilde hitap edeceğine inanıyoruz“

Yayınlar bilgiler bu kadar. Umuyoruz ki bu dizi bize kendine izletecek ve gerçekten harika olacak.

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı