M.Ö. 1.000.000'un Marvel Evrenine Dalıyoruz: Marvel Legacy - Geekrobats

M.Ö. 1.000.000’un Marvel Evrenine Dalıyoruz: Marvel Legacy

Geç kalmıştı. Marvel’ın huyunu hepimiz biliyoruz, karakterlerini tanıtmak ve yahutta bilmediklerimizi ortaya çıkarmak için çeşitli şeyler yapıyorlar. Bu yıl ise Marvel Legacy ile Marvel evreninin en bilinmedik, en karanlık çağlarına bir yolculuğa çıkıyoruz.

Jason Aaron ve Esad Ribic‘in oluşturduğu şahane bir ekip öncülüğünde duyurulan Marvel: Legacy, bizi epey bi’ eskiye götürüyor. Tanıdığımız ve sevdiğimiz Marvel Evreni’nin de ötesine, tarihin başlangıcına , en eski çağlara dönüyoruz (M.Ö. 1.000.000)OdinAgamotto, Iron FistStar Brand,  Phoenix, Ghost Rider ve Black Panther gibi kadim kahramanlar ve varlıklar ile Marvel evreninin bilinmeyenlerini öğreneceğimiz bir yolculuğa çıkacağız.

Hepimizin sıkıldığı, uzatılan hikayeler yerine başka bir zaman diliminden yepyeni bir hikaye geliyor. Yeni bilgilerle ve yeni bir çağ ile bizleri buluşturacak bu seri bir nevi tazeleme niteliğinde. Zaten hiç şüphemiz yok Jason Aaron ve Esad Ribic‘in başında olduğu bu seri çok güzel olacaktır. Bu kısım kişisel fikrim, müşteri çekme uğruna bozulan kalitesiz hikayelere bir rest çekecek olduğunu düşünüyorum.

Marvel Legacy: Evrenin İlk Avengers Takımını Tanıyalım - Geekrobats

Sizin Marvel Legacy ile ilgili düşünceleriniz neler? Sizce nasıl olacak?