Michelle Williams, Tom Hardy Venom

Michelle Williams, Tom Hardy’nin Venom Filminde!

Marvel’ın geliyor deyip bırakmış olduğu ve hepimizin meraklandığı yeni Venom filmi adına önemli açıklamalar var:

Yıllardır doğru düzgün göremediğimiz şu an MCU ile bağlantısı olmayan Venom’un uzun süredir merakla yeni haberler beklediğimiz filmine Michelle Williams katıldı!

Henüz film adına ortada bir konu bile yok ancak herhangi bir şekilde Tom Holland‘ın MCU’da yeterince iyi canlandırdığı Spider-Man ile bir bağlantısı olmayacak. Filmin “Spin-Off” tarzında olması bekleniyor. Hali hazırda filmde Tom Hardy olması ve filmde Riz Ahmed’i göreceğimiz kesinleşirken Venom filminin MCU’nun en iyi filmleri arasında olması bekleniyor.

Michelle Williams kim diye sorarsanız?

Michelle Williams kariye gayet başarılı geçen ve sayısız filme sahip bir oyuncu ki bunların arasında en bilinenleri Oz The Great And The Powerful idi. Özellikle Marilyn ile bir hafta ile 2 ödül toplayan Williams, ayrıca 6 farklı ödüle daha sahip olmasının yanı sıra Venom gibi bir karakterin filminin atmosferine ayak uydurabilecek kalitede bir oyuncu.

Tom Hardy ile beraber iyi iş çıkarabileceği düşünülen Michelle Williams‘dan bizimde beklentimiz oldukça yüksek. Michelle Williams, filmde önemli bir role sahip, başrollerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Ki bu onun filmi daha da kaliteli bir hale getirmesi için büyük bir şans.

Filminden hayranların beklentisi oldukça yüksek ancak Infinity War gibi bir yapım Venom‘u gölgesi altına alabilir. Ne kadar iyi olacağı bilinmez ama beklentiler şu an fazlasıyla yüksek ve yükselmeye devam ediyor.