MCU Kahramanlarının Daredevil'de Görünmesi "Bir Sır" - Geekrobats

MCU Kahramanlarının Daredevil’de Görünmesi “Bir Sır”

Acaba Avengers’ı Netflix’deki Marvel dizisi Daredevil’de görebilir miyiz? Dizinin yıldızı Charlie Cox, bu hafta sonu gerçekleşen ACE Comic Con’da kendisine yöneltilen bu sorunun cevabında biraz belirsizdi.

Genç bir hayran Cox‘a ACE Comic Con’da Marvel Sinematik Evreni’ne ait karakterlerinden herhangi birinin Daredevil’in gelecekteki bölümlerinde gösterilip gösterilmeyeceğini sordu.

“Korkarım ki size söyleyemem, bu bir sır.”

Cox, hayrana en çok hangi karakteri Daredevil dizisinde görmek istediğini sordu. Iron Man cevabı gelince, Cox gülümsedi ve Robert Downey Jr.‘nin pahalı maaş çekleri hakkında mizahi bir yorum yaptı.

“Bence o da almak için oldukça ucuz. Eminim bunu çözebiliriz, günlük ücreti düşük seviyelerde. “

Bu konuşmalardan sonra, bizlerin aklına Agents of S.H.I.E.L.D. gelmedi değil. Samuel L. Jackson, dizinin ilk sezonunda  Nick Fury rolü ile cameo yapmıştı. Nick Fury, o evrenin de parçasıydı fakat bu rolü canlandıran Samuel L. Jackson aynı zamanda MCU’nun da Nick Fury’si olduğu için, Daredevil için de benzer bir şeyi düşündürdü bizlere. Bir bölümde ufak bir cameo görebilir miyiz acaba?

Cox’un cevabı, bir crossoverın planlanıp planlanmadığı konusunda spekülasyonlara neden olabilir. Lakin şöyle bir nokta da var ki Marvel’ın televizyon yıldızlarına bunun gibi sorular sıklıkla yöneltiliyor. Belki de Cox, bunun gibi soruları cevaplamaktan bıkmış ve bu konuda yaratıcı olmaya karar vermiş olabilir. Ya da genç hayranını kırmadan geri çevirmek için böyle bir şey demiş olabilir.