Marvel’ın Helstrom, Dizisi İçin Oyuncu Seçildi

Belki Ghost Rider dizi olarak hayat bulmayacak olabilir ama, HULU’da 2020 de çıkması beklenen Helstrom dizisi için oyuncu seçimi duyuruldu.

Marvel’ın Helstrom dizisinde, Daimon ve Ana Helstrom çok güçlü bir seri katilin oğlu ve kızıdır. Kardeşler, insanlığın en dehşet verici olayları arasında maceralarını yaşarlarken, onların yetenekleri ve davranışları aralarında karmaşık bir ilişkiye sebep oluyor.

Dizinin baş yapımcısı ve yazarı olan Paul Zbyszewski “Bu kadar yetenekli oyuncular seçilmiş olduğu için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. En başından beri birden fazla rolü oynayabilecek yetenekli oyunculara ihtiyacımızın olduğunu biliyorduk, farklı yüzleri takınabilecek, aksiyondan komediye kadar her türde yeteneklerini sergileyebilecek bir grup oyuncuya ihtiyacımız vardı. Bu işte onları izlemek çok eğlenceli olacak.”

Yine dizinin baş yapımcı ve Marvel Television’ın Başkanı olan Jeph Loeb “Paul’un senaryosunu zenginleştirebilecek bu denli yetenekli oyunculara sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız” dedi.

Marvel'ın Helstrom, Dizisi İçin Oyuncu Seçildi -Geekrobats

Oyuncu Kadrosu

Tom Austen (Grantchester, The Borgias) Daimon Helstrom rolünde karşımıza çıkacak- Karakter, gündüzleri bir etik profesörü olarak çalışırken, geceleri ruhları defeder. Daiman’ın bu katlanamadığı Dünya’yı kurtarmak gibi bir hayali yoktur; sadece yaptığı şeyi yaparak ona yakın olan insanları koruyabilmeyi umut ediyor.

Sydney Lemmon (Succession, Fear The Walking DeadAna Helstrom rolünde karşımıza çıkacak – Karakter, gündüzler çok başarılı bir müzayede evi işletiyor, fakat onun gerçek arzusu diğer insanlara zarar verenlere haddini bildirmek. Küçüklüğünde babası yüzünden travma yaşadı, şimdi ise Dünya’yı babası gibi insanlardan temizlemek istiyor, ama babasının da bir gün çıkıp gelmesinden de çok korkuyor.

Elizabeth Marvel (Homeland, The Meyerowitz Stories) Victoria Helstrom rolünde karşımıza çıkacak – Hem hayali hem de gerçek iblisler tarafından zehirlendi, 20 yıldır bakım evinde kalıyor. Tek isteği çocukları ile arasını düzeltmek.

Robert Wisdom (Ballers, WatchmenCaretaker(Bekçi) rolünde karşımıza çıkacak – karakter, doğaüstü ve gizemli büyülerin bilgilerinin koruyucusudur. Ana’ın  kötücül tehditleri emniyette tutmasını sağlamak için onunla bilgilerini paylaşır.

June Carryl (Mindhunter, Dead Women WalkingDr. Louise Hastings rolünde karşımıza çıkacak – Karakter, Bir psikolog, çok güçlü bir inancı var fakat aynı zamanda açık görüşlü. Victoria’nın tutulduğu akıl hastanesinin müdürü. Yıllarca Helstrom ailesine göz kulak oldu.

Ariana Guerra (Raising Dion, Insatiable)  Gabriella Rosetti rolünde karşımıza çıkacak – Karakter, mantık ve inanç arasındaki denge, Vatican’dan buraya Daimon ve Hastings’e yardım etmek, doğaüstü vakaları kapatmak için geldi. Daimon başta olmak üzere kurtarabildiği kadar insanı kurtarmak istiyor.

Alain Uy (The Passage, Paper Tigers)  Chris Yen rolünde karşımıza çıkacak – Karakter, Ana’nın iş arkadaşı ve en yakın dostu. Müzayede binası geliştirmek için çok çalışıyor ve Ana için ne olursa yapmaya hazır.

Kaynak= Cosmic Book News

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.