Marvel Legacy: Evrenin İlk Avengers Takımını Tanıyalım

Marvel Legacy: Evrenin İlk Avengers Takımını Tanıyalım - Geekrobats

Var olan karakterlerini farklı dünyalara salıp, değişik değişik yerlerden çıkarıp sonra bir şekilde onları buluşturup, olayın ilginçliğine bel bağlayıp onları tanıtmaya çalışan Marvel’ın alıştığımız bir taktiği. Ama bu sefer çocukluğuna inmek yerine, köklerine atalarına kadar gidiyorlar: Marvel Legacy. Kısacası Marvel evreninin köklerine, en derinlerine iniyoruz, çok değişik şeylerle karşılacağımızı düşünüyorum. (konuya hakim olmak için buraya tıklayın)

Özellikle kadim varlıkların (Agomotto, Ghost Rider, Phoenix, Iron Fist, Black Panther, Odin ve Starbrand gibi) etrafında şekil alacak olan ekip, MÖ 1.000.000 yıllarında ortaya çıkan kahramanımsı duyguların ilk sembolü olacak. Yani onları ilk Avengers olarak tanımlayabiliriz. Fikir ilginç. Böylesine derinlemesine öyküler iyi işlendiğinde çok iyi sonuçlar verebilir. Yazar koltuğunda Jason Aaron, çizer koltuğunda ise Esad Ribic‘in oturduğunu düşünürsek Marvel Legacy‘nin yolu pek bi açık görünüyor.

Marvel Legacy karakterlerinin tasarımlarını şöyle bırakıyorum, yorum sizin

[URIS id=929]

(Kaydırmak için ← → (ok) tuşlarını kullanabilirsiniz)

Avatar
Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz