GüncelFilm

Marvel Infinity War’dan Sonrası İçin Hazırlıklara Başladı

Infinity War’ın yaklaşması ile birlikte hepimizin heyecanı tavan yaparken Marvel sinematik evreninin geleceği için büyük hazırlıklar yapıyor.

Infinity War gümbür gümbür geliyor ve hepimiz bu filme odaklıyız. Ardından gelecek olan Avengers 4 için de heyecanımız oldukça yüksek bir seviyede. Ancak bu iki filmin Marvel‘ın kaderini belirleyeceği kesin. Bunun nedeni ise iki filmde de bir çok karakterin beklenmedik ölümü ve bir çok karakterinde süper kahramanlığı bırakacak olması.

Böylelikle sinematik evreninde yaşanacak inanılmaz değişimlerle beraber Marvel çok farklı bir yol girmek zorunda kalacak. Her şeyi şimdiden planlamaya başlayan Marvel 2020 itibariyle 6 farklı filmi vizyona sokacak. Bildiğiniz üzere bu filmlerden bir tanesi daha önce duyurulmuştu ancak vizyon tarihi öne alındı. Yeni açıklanan diğer filmlerin tarihine baktığımızda 2021 yılı oldukça önemli çünkü 2021’de 3 farklı film izleyicilerle buluşacak.

Ayrıca 2022 yılında ise 2 farklı film ile karşılaşacağız. 2022 yılında vizyona girecek bu iki film evreni alt üst edecek gibi duruyor ancak bunu ne kadar iyi şekilde yapabilirler bilemiyoruz. Tüm bu büyük projelerden önce önümüzde Ant-Man and the Wasp ve 2 farklı Infinity War filmi var. Umarız bu iki film beklediğimiz kadar iyi olur ve bize bekleneni fazlasıyla verir.

Marvel’ın 2020 ve sonrası vizyon takvimi:

  • İsimsiz  Proje 1 – 31 Temmuz 2020
  • İsimsiz  Proje 2 – 7 Mayıs 2021
  • İsimsiz  Proje 3 – 30 Temmuz – 2021
  • İsimsiz  Proje 4 – 5 Kasım 2021
  • İsimsiz  Proje 5 – 18 Şubat 2022
  • İsimsiz  Proje 6 – 6 Mayıs 2022
Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı