GüncelDizi

Maisie Williams Sezon Tarihiyle İlgili İddiaları Yalanladı

Geçtiğimiz günlerde milyonların final sezonunu beklediği Game of Thrones’un Arya Stark’ı Maisie Williams son sezonunun tarihi hakkında yaptığı açıklama ile hayranları heyecanlandırmıştı.

Game of Thrones‘un son sezonuna dair pek çok  haber alsak da bu haberlerin hiçbiri yayınlanma tarihi hakkında değildi. Ancak geçtiğimiz günlerde dizinin Arya Stark‘ı Maisie Williams bu konu hakkında Metro‘ya doğrudan tarih vererek açıklamalar yapmış idi.

İlgili Yazı: Game of Thrones’un Arya Stark’ı 8. Sezon İçin Tarih Verdi

Artık dizi için belli bir tarihi bekleyecek olmak tüm hayranları heyecanlandırdı. Son günlerde gelen bir çok haber sekizinci yani final sezonuna olan güveni iyice artarken net bir tarih almak seyirciyi ciddi anlamda heyecanlandırdı ancak Ünlü oyuncu Maisie Williams geçtiğimiz gün hepimizi ters köşeye yatıran açıklamayı bir tweet ile yaptı.

” Bu tweeti sadece sizlere doğrusunu söylemek için yazıyorum. Game of Thrones’un yayın tarihine dair yaptığım söylenen açıklama yanlış. Geçtiğimiz sene yaptığım bir röportaja dayanıyor ve doğruyu yansıtmıyor. ”

Hayranlar oldukça heyecanlıyken böyle bir açıklama gelmesi en az beklenmediği kadar üzücü de oldu. Şu durumda final sezonundan beklenti oldukça büyük ve 7. sezonun yeterince iyi olmamasının ardından hayranlar oldukça iyi bir final izlemek istiyor. Umarız ilerleyen zamanlarda daha fazla olumsuz haber ile karşılaşmayız. Milyonlarca hayran var ve bu hayranlar oldukça iyi bir final ile diziye veda etmeyi hak ediyor.

Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı