DiziGüncel

La Casa De Papel’in 3. Sezonu Geliyor!

Evet yanlış duymadınız. Netflix dizinin yayın haklarını alıp yayınladıktan sonra son dönemlerde epeyce popüler olmayı başaran La Casa de Papel, sosyal medyada çok fazla konuşulan ve çok izlenen bir dizi olmayı başarmıştı.

Dizinin 3. sezonunun geleceği epeydir konuşuluyordu ki bu da başarılı dizi için beklenen bir karardı zaten. Bugün Netflix Türkiye sosyal medya hesapları üzerinden La Casa de Papel‘in 3. sezonun geleceğini, dizi oyuncularının olduğu bir videoda duyurdu. Ancak bu sefer diziyi İspanyol yapım şirketi yerine diziyi Netflix çekecek.

Nairobi, Profesör, Denver ve Rio‘nun bulunduğu videoda ;

“Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. 3. kısım geliyor ve sadece Netflix’te… Bu soygunu soluksuz izleyeceksiniz.” diyen La Casa de Papel oyuncuları, izleyicilere de uzun süredir beklenen güzel haberi vermiş oldular.

La Casa De Papel'in 3. Sezonu Geliyor! - Geekrobats

İzleyenler için dizi bildiğiniz gibi mutlu sonla bitmişti. Şimdi esas merak konusu dizide bu sefer nerenin soyulacağı ve nerede geçeceği, şu an henüz bir bilgi bulunmuyor ancak ilerleyen zamanlarda belli olacağını düşünüyoruz. Profesör‘ün olağanüstü planlarını sabırsızlıkla beklemekteyiz. Dizinin 3. sezonu 2019 yılında sadece Netflix‘de yayınlanacak. Bu arada sayfanın en üstüne çıkın ve resme tekrar bakın, Rio, Profesör, Denver ve Nairobi’nin yanında maskeli birisi bulunmakta…

Etiketler

Semih Toprak

Küçüklüğünden beri Marvel ve DC ile yaşayan; en sevdiği karakteri Batman ve Thor olan; film, dizi, kitap okumayı seven 19 yaşında üniversitede Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyan biri.
Başa dön tuşu
Kapalı