Görünüşe Göre Quentin Tarantino’dan Kill Bill 3 Geliyor

Kill Bill Serisi İzleyiciler İçin Çok Sevilen Bir Film Serisi Ve Son Filmi Çıktığından Bu Yana 15 Yıl geçti. Peki Üçüncü Bir Film İçin Hala Bir Umut Var Desek?

Hiç Kill Bill Vol. 3 görecek miyiz? Bizler bu soruyu Nisan 2004 yılında Kill Bill vol. 2 filmi çıktığından beri kendimize soruyoruz. Quentin Tarantino 10 film yaptıktan sonra film sektöründe ayrılmak gibi bir niyetinin olduğunu söylemişti. Bu durumda devam filmi için 15 yıldır bekliyorduk, e son filmini çekecek olan Tarantino’da kariyerini tamamlamak için devam filmi yapmaz herhalde diye düşündük. Ama o kadar da hızlı olmayalım, çünkü Tarantino’ya sorulduğunda şu cevabı verdi;

“Kesinlikle düşüncelerim arasında”

 

Yıllar boyu birçok izleyici Kil bill Vol. 3 için hiç olmayacağını düşünürken, bir kesim de olacağına kesin gözüyle bakıyordu. Ama baktığımız zaman filmin olama ihtimali Tarantino için büyük ve o bu filmi yapmayı düşünmekten daha çok yapmaya yelteniyor gibi.

Radio Andy ile yaptığı bir röportajda Kill Bill Vol. 3 için yöneltilen soruda Tarantino, filmin olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. Sözleri sanki bu filmi yapmak için kendini ikna etmiş gibi geliyordu. Tabii aradan çok uzun zaman geçti ve Beatrix Kiddo’da henüz ekranlara geri dönecek gibi durmuyor, o yüzden bir çıkış tarihi açıklanan kadar çok umutlanmayalım.

Kill Bill

 

 

Tarantino filmin yapılıp yapılmayacağı ile ilgili gerçekten yarı yarıya ihtimal verdi, biz de ne bekleyeceğimizi bilemiyoruz. Röportajda konuşan yönetmen,ki kendisinin son filmi olan Once Upon A Time In…Hollywood gelecek ödül töreni etkinliklerinde büyük bir rol alacağa benziyor, Andy Cohen’e konuştuğunda filmin oyuncusu olan Uma Truman ile bir yemekte görüştüklerini söylemişti. Ve yine konuşmalardan anlıyoruz ki yönetmen bir devam filmi çekmek için gereken senaryoyu bulma konusunda yaşayabileceği sorunları yıkmış gibi duruyor, ne yapmak istediğini, ne yapması gerektiği biliyor gibi.

Tarantino, Beatrix karakterini alıp yine bir maceraya göndermek istemiyor, aklında ne yapacağında dair bir fikir var, e Kill Bill Vol. 3 zaten yapmak istedikleri arasında. Yapacak mı?

Eğer olacaksa bile bu yakın bir zamanda olmayacak. Yönetmen bir tiyatro ve 5 bölümlük bir dizi yazdığını söyledi. Bunlara baktığımız zaman Kill Bill Vol. 3 en erken üç yıl içinde gelecektir. eğer bu filmi yapacaksa bile bu filmden önce başka bir film çekmeyeceğini söyledi.

E tabi filmin olup olmayacağı ile ilgili konuşurken Tarantino’nun düşüncelerini söylemeden geçmek olmaz. Yönetmen 10 film sonrasında kendini durdurmak istiyor ve Once Upon A Time In…Hollywood‘da dokuzuncu filmi. Ve ayrıca yönetmenin kendi için belirttiği bir olay var o da loophole. Tarantino Kill Bill Vol. 1 ve Vol. 2 filmlerini tek bir film olarak sayıyor, bu da bizi Kill bill vol. 3 eğer yapılırsa, Tarantino’nun bu filmi seri ile birleştirip yine tek bir film olarak sayma ihtimali yüksek. Bu da demek oluyor ki, eğer yine loophole mantığı ile yaparsa bu filmi, kendi yapcağı son filmi için hala bir film var.

Quentin Tarantino’yu biraz daha tanımak için buraya bakabilirsiniz.

Kaynak=Cinemablend.com