Kara Panter 2 Filminde Dr. Doom Tanıtılabilir

Kara Panter 2 Filminde Dr. Doom Ortaya Çıkacak. İkili Arasında Söz Yerindeyse Taht Oyunları Oynanacak

Disney’in Fox’u almasından sonra, hayranlar tarafından öne sürülen bir sürü söylenti ve tahmin dolaşıyordu. Hangi karakterin ilk önce bir filmde ortaya çıkacağı, ya da belki hangi karakterin ilk önce kendine ait solo filmi olacağı merak içindeydi. Fakat şimdi, bunun cevabını bulmuş olabiliriz.

Charles Murphy‘nin haberine göre Kara Panter 2 filmi, bizlere aynı zamanda Dr. Doom (Victor Von Doom) karakterini tanıtacak. Dr. Doom çizgi-romanlarda genellikle Fantastik Dörtlü’nün düşmanı olsa da, kendi yönettiği krallığı ile birçok Marvel kahramanına kök söktürmüştür. Herhangi bir süper gücü olmamasına rağmen üstün zekası ile çok büyük işler başarmıştır, sonuçta bir krallık yönetiyor, babadan miras değil yani.

Olay şu ki “Victor Von Doom, krallığının sınırlarını genişletmeye başlar. Afrika’dan bölge ele geçirmeye başladığında ise yolu Wakanda ve onun kıralı Kara Panter ile kesişir.”

Kara Panter 2

Tabii ki doğruluğu tartışılır ama bildiğimiz kadarıyla yönetmen Ryan Coogler senaryoyu daha yeni yazmaya başladı fakat bu demek değildir ki kafasına ana senaryoya dair bir düşünce yok, ki buda bir haberin sızdırılabileceği ihtimalini doğuruyor. Hem zaten Dr. Doom ve Kara Panter çizgi-romanlarda birçok kez karşı karşıya geldiler.

Bu sadece film ekibi arasında dönen bir fikir bile olsa, kesinlikle değerlendireceklerdir. Çünkü kabul edelim ki, Fantastik Dörtlü filmi haricinde bu karakteri evrene sokabilecekleri en iyi ikinci alternatif.

Kaynak=Comicbookmovie.com
Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Doctor Doom karakter tanıtımına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.