Justice League Superman Solar Suit

Justice League’de Superman’i Neden Solar Suit İle Göremedik?

Justice League’de görmeyi en çok beklediğimiz şeylerden birisi de Superman’in Solar Suit’di. Bu beklentimiz aslında karşılanabilirdi ancak sahne silinmişti.

Yakın bir zamanda vizyona giren Justice League filmi vizyona girmeden önce filmde en çok görülmek istenen şeylerden biri Superman’in Solar Suit’di. Hatta filmde göreceğimize dahil söylentilerde hızla yayılmaya başlanmıştı ta ki beklentinin yanlış olduğu ve böyle bir şeyin hiç düşünülmediği açıklanana kadar. Ancak aslında bu söylentiler doğruydu hatta bu kostüm ile sahne çekimleri bile gerçekleştirilmişti.

Justice League filminin görüntü yönetmenliğini yapan Fabian WagnerInvers’e açıklamalarda bulundu. Büyük beklentilere sahip olan Justice League‘den kesilen sahneler için çok üzgün olduğunu belirtti ancak konuşmasında ki en dikkat çekici kısım Superman‘in Solar Suit‘i hakkındaki kısımdı. Wagner, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi.

” Siyah kostümle çektiğimiz bazı sahneler oldu. Gerçekten karizmatik görünen bir kostümdü. Maalesef bu sahneleri filmin son versiyonunda kullanmadık. Zack Snyder hikayeyi derinlemesine anlatmak için gerekli zamanı harcamaya özen gösteriyor. Onun bu tutumunu her zaman sevdim. Bu yüzden görmek için can attığım pek çok sahne vardı ama maalesef kesildiler. ”

Böylesine bir sahnenin bile kesilmesi artık bizleri şaşırtmıyor ancak ilk gelen açıklamalar ve görüntü yönetmenin açıklamaları çok farklı ve ister istemez kafa karışıklıklarına sebebiyet veriyor. Önümüzde bir Aquaman filmi var ve umuyoruz ki bu film çok iyi bir yapım olacak.