Justice League Superman Kostümünü Nasıl Elde Etti? - Geekrobats

Justice League’de Superman Kostümünü Nasıl Elde Etti?

Kesilen birçok sahnesiyle tepki toplamayı başarmış Justice League, hikaye açısından birçok eksiğe sahipti. Bunlardan biri ise Superman’in kostümünü nasıl elde ettiği idi. Kesildiği öğrenilen bu sahne ile bu bilinmezlik ortadan kalkıyor.

Bildiğiniz üzere Justice League’de Superman, Motherbox ve Flash’ın yardımıyla hayata döndükten sonra Steppenwolf ile olan savaşa geç katılmıştı. Geldiğinde ise yepyeni, parıldayan bir kostümü vardı. Fakat kostümünün Batman v Superman‘de Doomsday ile savaşırken ağır hasar aldığını biliyoruz. Filmi izlerken, filmin aksiyonundan o anda aklımıza gelmese de, izledikten sonra Clark Kent’in yeni kıyafetlerini nereden bulduğunu merak etmeye başladık. Bunun cevabını Justice League’in Blu-ray versiyonunda bulacağız.

İlgili Yazı: Justice League Nasıl “Frankenstein” Oldu?

29 saniye süren bu kısa sahnede, kahramanımız Lois Lane’in yanından ayrılıyor ve Fortress of Solitude’a gidiyor. Ardından kahramanımızın yeni kostümü alışına şahit oluyoruz.

Zack Snyder tarafından çekilen bu sahne henüz internette paylaşılmadı fakat izleyicilerin merakını gidermek adına güzel oldu.