Justice League Shazam Zeus

Yeni Justice League Fragmanındaki Shazam mi Zeus mu?

Hayranlar her yayınlanan Justice League video veya görüntüyü didik didik edip detaylar bulmaya aramaya devam ediyor. En son yayınlanan kısa fragmanda hayranların gözüne bir iki adet sahne çarptı. Filmin ana düşmanı olan Steppenwolf ile savaşan ve yıldırım atan bir kişiyi savaş meydanında görüyoruz.

Shazam Justice League’e mi geliyor?

Hayranların bir bölümü bu kişi için Amazonları korumak için gelen Zeus tahmininde bulunurken, diğerleri de bu kişinin Shazam olduğunu düşünüyor. Themyscira’da gerçekleşecek olan bu büyük savaş sahnesinde yaşanan bu olaylar bizleri Shazam ya da Zeus ile tanıştıracak. Kendiniz de görmek isterseniz videonun 0:11 ve 0:21 saniyelerinde bahsettiğimiz yıldırım kullanan gizemli karakteri görebilirsiniz.

Bize sorarsanız kesinlikle o sahnede gördüğümüz Zeus, dikkatli bir şekilde bakarsanız yarı çıplak olduğunu ve kaslarını görebilirsiniz. Aşağıdaki tost makinesi ile çekilmiş gibi duran fotoğrafa dikkatlice bakarsanız Zeus‘un yapılı vücudunu görebilirsiniz. Bir de Shazam‘in kırmızı kıyafeti de göz önünde bulundurursak kesinlikle Zeus.

Yeni Justice League Fragmanındaki Shazam mi Zeus mu? - Geekrobats

Justice League’den kısaca bahsetmek gerekirse

Superman‘in yokluğunda dünyadaki suç oranları yükseliyor ve tam anlamıyla dünya kaosun tam ortasına sürükleniyor. Bunun üzerine güçlü bir takım oluşturan kahramanlarımız suç oranından daha da zor bir rakip olan Steppenwolf ile karşı karşıya kalacak. Superman‘in filmde geri dönüp dönmeyeceği hakkında kesin bir bilgi yok fakat kadroda olduğunu kesinlikle biliyoruz. Nasıl birden ortaya çıkacağı bilinmeyen Superman için ortalıkta envayi çeşit farklı teori gezmekte. Ben Affleck’in canlandırdığı Batman’in ve Gal Gadot’un canlandırdığı Wonder Woman‘ın dinamiklerinin öne çıkması beklenen Justice League, DCEU içerisinde yaptığı en büyük film olacak.

Justice League, 17 Kasım’da vizyona girecek.