Jon Bernthal, DLC Görevi İçin Ghost Recon Wildlands'e Katıldı! - Geekrobats

Jon Bernthal, DLC Görevi İçin Ghost Recon Wildlands’e Katıldı!

Jon Bernthal, yeni çıkan iki ücretsiz DLC görevinde Ghost Recon: Wildlands’e resmen katıldı.

Ghost Recon: Wildlands ilk olarak 2017’de piyasaya sürüldü ve yayınlandığı sıralar bazıları tarafından hayal kırıklığı olarak kabul edilirken, Ubisoft oyuna yeni içerik eklemeye devam etti ve nispeten istikrarlı ve özel bir oyuncu tabanına sahip oldu. Bu, yeni hikaye odaklı PvE görevlerinden, kısa süreli görevlere kadar her şeyi içeriyordu.

Ubisoft resmen Bernthal’ın en son Ghost Recon: Wildlands Special Operations görevinin yıldızı olarak eklendiğini ve dahil edildiğini açıkladı. Tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak olan iki yeni göreve Operation Oracle adı verilecek ve bir çıkarma görevi için çağrılan oyuncu karakterine odaklanacak. Bu noktada oyuncular, “kendi gündemiyle” bir karakter olarak tanımlanan Bernthal’ın rol aldığı Binbaşı Cole Walker’a rastlayacaklar. Oracle Operasyonu için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ek olarak, Ubisoft, oyuncuların bu ücretsiz eklentide keşfettiği şeylerin “gelecek için sahneyi oluşturacağını” ima etti. Bunun Ghost Recon: Wildlands için daha yeni bir içerik biçiminde bir şey ifade edip etmediği şu anda belirsizdir. Ve geçtiğimiz hafta Oracle Operation DLC’si sayesinde oyuncu sayısında artış meydana geldi.

Bernthal’a gelince, Walker karakteri, özellikle The Punisher’daki Frank karakterindeki rolüne benzemekte. Dizinin Netflix tarafından iptal edilmesine rağmen eleştirmenler ve hayranlar, Bernthal’ın şiddetle ve kanla dolu bir kahraman olarak gösterdiği performansı övdü. Bir şekilde, hayranlar Ghost Recon: Wildlands’e benzer bir karakter olarak dahil edilmesini düşünerek, üçüncü sezon için büyük olasılıkla asla gerçekleşmeyecek (ya da en azından önümüzdeki yıllarda) bir teselli ödülü olarak düşünebilirler.