Joker Yeniden Vizyona Giriyor

Büyük başarılara imza atan Joker filmi IMAX olarak ABD’de 1 haftalığına yeniden vizyona gireceği filmin yönetmeni Todd Philips’ın instagram hesabından duyurdu

Film “R-Rated” olmasına rağmen eleştirmenlerden de geçerli not alarak adından da söz ettirmeyi de ihmal etmiyor. Ayrıca gişede yakaladığı büyük başarısıyla Deadpool’u da geride bırakmış durumda.

 

Neyse lafı fazla uzatmadan asıl konuya gelelim. Filmin yönetmeninin Instagram üzerinden paylaştığı görsel ABD’de yaşayan joker hayranlarını sevindirecek nitelikte. Joker geçtiğimiz cuma gününden itibaren 1 hafta boyunca IMAX ekranlarına geri geliyor

Açıklamada yazan ise: “Cumadan itibaren (06/12) ülke çapında IMAX ekranlarında geri dönüyoruz. BÜYÜK EKRANDA (en iyi formatta) görmek için son şans… Ayrıca @americanfilminstitute’e Joker’i yılın en iyi 10’una dahil ettiği için teşekkürler. #Joker — hâlâ buradayız.”

Bu yıl seçilecek olan Oscar Ödüllerinde Joker’in oldukça güçlü bir aday olması bekleniyor, (ne diyelim hak eden kazansın) bu konu hakkındaki düşüncelerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin.

Güncel haberler için takipte kalın.