Joker Solo

Joker Solo Filmi DCEU’dan Ayrı Olacak

Warner Bros.’un ellerinin arasında daha tam olarak düzlüğe çıktığını düşünemediğimiz DCEU ile ilgili gelen son haber açıkçası bizi olduğu gibi sizleri de şaşırtacak. Joker solo filmi DCEU’dan bağımsız!

Suicide Squad filminde sevilen ve başarılı pazarlanan Harley Quinn karakterinin ile Joker’ın çok da iyi açıklanamaması arasında bir durum oluştu. Fakat Joker’a olan sevgi ve Harley Quinn’in kazanılmış popüleritesini kullanmak isteyen WB’nin hedefi “Joker Orijin Filmi” gibi gözüküyor. İnternette dolaşan dedikodularda Leonardo DiCaprio’nun bu Joker solo filminde direkt olarak Joker’i canlandıracağı söylenince biz de bi’ afalladık. Jared Leto’ya noldu?

Ancak Warner Bros.’un düşüncesi biraz farklı, vulture.com’da yer alan habere göre Geoff Johns Joker solo filminin DCEU’dan ayrı olacağını onayladı. Daha önce The Batman filmi için konuşulan bu durumun şimdi de solo Joker filmi için gerçekleşecek olması akıllarda her şeyden uzak bir Batman evreni mi geliyor sorusunu getirdi.

WB’nin bu filmde DCEU’dan bağlantılar yer alacağını ancak direkt bir şekilde evrenin içinde yer almayacağını planladığı gelen haberler arasında. Tabi bunu izleyicinin kafasını karıştırmadan nasıl yapacağı muallakta zira bizim kafamız şimdiden karıştı.